Haley Reinhart
Śr 24 maj 2017
Warsaw

Haley Reinhart

Stodoła, Warsaw Szczegóły

Szczegóły wydarzenia

Live Nation oraz Klub Stodoła prezentują:

HALEY REINHART

24 maja 2017, Warszawa, Klub Stodoła / Open Stage
Bilety w sprzedaży od piątku, 27 maja 2016, od 10.00

UWAGA UWAGA !!!

Trasa koncertowa Haley Reinhart przeniesiona na wiosnę 2017, bilety zachowują ważność.

 

“Most viewed singer from YouTube sensation
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox”


Haley Reinhart to 26-letnia piosenkarka, kompozytorka oraz autorka słów do utworów, która w 2012 roku zadebiutowała albumem Listen Up! Płyta cieszyła się znacznym uznaniem wśród krytyków, plasując się na #17 miejscu na liście Billboard 200.
Tutaj możecie posłuchać najnowszego utworu artystki, Better:
https://www.youtube.com/watch?v=z-kzCffQQQE

Dorastała w stanie Illinois, w świecie muzyki. W wieku 7 lat zaczęła śpiewać oraz występować na scenie razem ze swoimi rodzicami i ich zespołem Midnight. Dzięki zróżnicowanemu gustowi muzycznemu swoich rodziców, Reinhart inspiruje się różnorodnymi gatunkami, od rock ‘n’ rolla, po funk, pop, jazz oraz blues. Scenę muzyczną podbiła wraz ze szkolnym zespołem jazzowym the Wheeling High School, który wyruszył w trasę koncertową po Europie w 2009 roku, występując m.in. na the Montreux Jazz Festival oraz Umbria Jazz Festival.
Kontynuowała naukę jazzu na uczelni wyższej, formując kilka zespołów oraz nawiązując współpracę z innymi muzykami. W 2011 roku wzięła udział w 10 sezonie programu rozrywkowego  American Idol, zajmując w nim ostatecznie trzecie miejsce. Jej cover utworu Elvisa Presleya “Can’t Help Falling in Love”, który pojawił się w reklamie telewizyjnej, zdobył 13 milionów wyświetleń na YouTube. Wiele spośród jej utworów było także wykorzystanych w różnorodnych projektach telewizyjnych i filmowych, w tym także w  serialu dokumentalnym Jamesa Camerona produkcji HBO Ryzyko dla świata oraz w filmie “Step Up Revolution”.
Haley występowała na żywo z największymi gwiazdami, takimi jak Tony Bennett w Nokia Theatre w Los Angeles, Slash na MGM Grand w Las Vegas, David Foster na charytatywnym wydarzeniu Celebrity Fight Night, czy Irvin Mayfield and the New Orleans Jazz Orchestra w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Koncertowała również z okrzykniętym muzyczną sensacją zespołem Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox - m.in. w warszawskiej Stodole w ubiegłym roku.

Haley Reinhart
Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage
Bilety w cenie 49 pln trafią do sprzedaży w piątek 27 maja o 10.00 na www.stodola.pl oraz www.livenation.pl.

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

49,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety
Informacje o biletach

Sprzedaż

Pakiety VIP

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

49,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Zarejestruj się i zyskaj więcej od Live Nation

  • Kupuj wcześniej niż inni
  • Otrzymuj newslettery
  • Bądź na bieżąco
Zarejestruj się