Idź do Cavetown

Przełożony z 20 kwietnia, 2020

Cavetown

pon. 10 sie 2020
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Cavetown wraca do Polski! Po wyprzedanym koncercie w sierpniu tego roku, muzyk wraca do Polski w kwietniu 2020!

20.04.2020 – Warszawa, Stodoła

Bilety dostępne w przedsprzedaży Citi Handlowy od 2 października, od godziny 12:00 do 4 października do godziny 9:00. Sprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation rozpocznie się 3 października o godzinie 10:00 i potrwa do 4 października do godziny 9:00. Sprzedaż generalna rozpocznie się 4 października i 10:00.

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl


Robin Skinner mimo młodego wieku (20 lat!) ma na swoim koncie już 4 albumy. Nic w tym dziwnego, ponieważ muzykę ma w genach – jego ojciec jest flecistą i głową wydziału muzyki na Uniwersytecie Cambridge.

Jego ostatni album, „Lemon Boy”, ukazał się w 2018 roku. Skinner tworzy swoją muzykę samodzielnie, jak sam podkreśla – w swojej sypialni. Na płycie znajdziemy bardzo prawdziwe i osobiste teksty, o których ciężko opowiadać mu w inny sposób niż poprzez muzykę. Wierzy, że w ten sposób może dotrzeć do ludzi, którzy czują podobnie. Tytułowy utwór z nowego albumu ma już prawie 10 mln wyświetleń na Youtubie! Jego muzykę można opisać jako folk-pop, ale na „Lemon Boy” znajdziemy tez elementy elektroniki.

W roli supportu wystąpi Orla Gartland i spookyghostboy.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 99,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele