Idź do Tool

Tool

Tool

sob. 21 maj 2022
Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

TOOL

OGŁASZA DATY WIOSENNEJ TRASY KONCERTOWEJ

“Let’s finish what we started. Shall we?” – Maynard James Keenan

📍TAURON Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7
31-571 Kraków 

 

 

Plan Areny: https://www.tauronarenakrakow.pl/plan-areny/

 

Dojazd komunikacją miejską, rowerem, samochodem: https://www.tauronarenakrakow.pl/jak-dojechac/

 

Parking : https://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

 

Gastronomia: https://www.tauronarenakrakow.pl/gastronomia/

 

Więcej na: https://www.tauronarenakrakow.pl

 

ODLEGŁOŚCI:

  • Kraków Główny - 4.1 km
  • Kraków Airport - 18 km
  • Stare Miasto – 4,6 km
  • Zamek Królewski na Wawelu – 5,9 km

 

WAŻNE LINKI: 

 

👉 Jak kupić bilet?

👉 Kup bilet dla osób z niepełnosprawnościami

👉 Regulamin uczestnictwa w imprezie

 

📅️ Inne imprezy Live Nation w TAURON Arenie Kraków

 

* Informacje na dzień: 27.11.2021

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

TOOL powstał w 1990, wydał 6 albumów studyjnych: Undertow (1993), Ænima (1996), Lateralus (2001),10,000 Days (2006) oraz Fear Inoculum (2019); dwie EPki: 72826 (1991) oraz Opiate (1992), I limitowaną edycję boxsetu Salival (2000). Zespół zdobył cztery nagrody GRAMMY Awards®: Best Metal Performance (1998, “Ænima”), Best Metal Performance (2002, “Schism”), Best Recording Package (2007, 10,000 Days) oraz Best Metal Performance (2020, “7empest”). TOOL tworzą: Danny Carey (perkusja), Justin Chancellor (bas), Adam Jones (gitara) oraz Maynard James Keenan (wokale).

 

Każdy z uczestników wydarzenia dobrowolnie przyjmuje na siebie wszelkie potencjalne ryzyko i niebezpieczeństwa związane z uczestniczeniem w nim, niezależnie od tego, czy pojawią się one przed, w trakcie lub po wydarzeniu. W zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa, zrzeka się wszelkich roszczeń z tytułu obrażeń ciała i odpowiedzialności wobec Tool, kierownictwa, obiektu, artystów, innych uczestników oraz współpracowników Toola, podmiotów stowarzyszonych, agentów, funkcjonariuszy, dyrektorów, właścicieli i pracowników Toola, w imieniu własnym i towarzyszących im osób niepełnoletnich. Każdy uczestnik ponosi wszelkie ryzyko związane z  niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Tool, jego podmioty i podmioty stowarzyszone nie ponoszą odpowiedzialności za warunki lub działania tłumu na jakimkolwiek wydarzeniu ani za jakiekolwiek zmiany dokonane na miejscu, w tym, ale nie ograniczając się do, ustawienia miejsc siedzących lub warunków panujących w miejscu odbywania się koncertu. Podczas koncertu ze sceny w stronę widowni mogą być rzucane przedmioty, które mogą spowodować obrażenia. Zachowaj czujność przez cały czas trwania koncertu: przed, w trakcie i po jego zakończeniu. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek obrażenia, natychmiast poproś pracownika obsługi o pomoc i wskazówkę jak dotrzeć do punktu medycznego.

Support: Brass Against

Twórczość zespołu to głównie covery takich zespołów jak: Tool, Rage Against the Machine, Soundgarden, Black Sabbath, Run the Jewels. Tworzą również własne kompozycje o bardzo ciężkim brzmieniu wypełnione instrumentami dętymi. Obecnie nagrywają w studio i planują wydać płytę pod koniec roku. Brass Against chce, aby muzyka, którą wykonują, brzmiała inspirująco i rezonowała z emocjami ludzi. Grają muzykę, która jest potężna i inspirująca.

 

ZAKAZ UŻYWANIA URZĄDZEŃ NAGRYWAJĄCYCH OBRAZ LUB DŹWIĘK.

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU