WIADOMOŚCI LIVE NATION

SPRAWDŹ SWÓJ BILET

Data: 08-06-17

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność organizowania koncertów Bruno Mars oraz Aerosmith. Niestety tym razem również całkiem spora grupa osób nie weszła n teren koncertu, gdyż osoby te posiadały nieważne bilety. JESZCZE RAZ APELUJEMY O ZAKUP BILETÓW TYLKO ZA POŚREDNICTWEM AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻOWYCH – lista poniżej.  Informujemy, że strony np. Viagogo, StubHub, AleBilet, Allegro, Amazon i inne nie są autoryzowanymi punktami sprzedaży.

Coraz częściej spotykamy się z procederem oszukiwania naszych klientów poprzez sprzedaż anulowanych/nieważnych biletów, a także z procederem niezgodnego z kodeksem wykroczeń odsprzedawania biletów po znacznie – czasem wielokrotnie – zawyżonych cenach. Osoby, które zakupiły takie bilety nie są w stanie dostać się na koncert, a nieuczciwi sprzedawcy znikają bądź nie poczuwają się do odpowiedzialności 
Z uwagi na fakt, iż na aukcjach internetowych oraz na stronach nieautoryzowanych punktów sprzedaży pojawia się coraz więcej biletów, pragniemy przypomnieć Państwu listę autoryzowanych sprzedawców i apelujemy, abyście tylko za ich pośrednictwem kupowali bilety na nasze koncerty. Tylko oficjalne punkty sprzedaży są dla Państwa gwarancją zakupu ważnego biletu, który umożliwi Państwu uczestnictwo w koncercie. Bezpieczeństwo zakupu biletów na koncerty organizowane przez Live Nation gwarantują jedynie następujące strony:

1. www.LiveNation.pl 
2. www.Ticketmaster.pl 
3. www.Ticketpro.pl
4. www.Eventim.pl

Oraz autoryzowane stacjonarne punkty sprzedaży, których lista dostępna jest tutaj-> https://goo.gl/rpoVo4

Apelujemy  o niekupowanie biletów w innych miejscach niż wymienione powyżej. Zakup biletu u nieautoryzowanego sprzedawcy, zwłaszcza biletu, który można samemu wydrukować w domu, tak zwanych print@home, niesie za sobą ryzyko zakupu biletu skopiowanego, który nie upoważnia do wejścia na teren imprezy. Niestety często też tego typu  bilet sprzedawany jest przez nieuczciwego sprzedawcę wielu osobom, co skutkuje tym, że na miejsce koncertu dostaje się wyłącznie osoba, która jako pierwsza przyjdzie z tym biletem.

Przestrzegamy również przed publikacją zdjęć biletów (ZWŁASZCZA Z WIDOCZNYMI KODAMI KRESKOWYMI) w Internecie. Zdjęcia mogą być wykorzystane przez nieuczciwych sprzedawców na ich aukcjach.

 

Live Nation © 2012 Live Nation Sp. z.o.o. Live Nation jest zarejestrowanym znakiem towarowym Live Nation Worldwide, Inc