Hollywood Undead

N 18 lut 2018
Wroclaw

Hollywood Undead

Centrum Koncertowe A2, Wroclaw Szczegóły

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

 

HOLLYWOOD UNDEAD WRACAJĄ DO EUROPY!

PREMIERA NOWEGO ALBUMU ”V” – 27.10.2017 r.

17.02.2018 Klub Stodoła, Warszawa

18.02.2018 Centrum Koncertowe A2, Wrocław 

 

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl.


Support: ASTROID BOYS

  

HOLLYWOOD UNDEAD ogłosili Europejską trasę koncertową. „Piątka” z Los Angeles rozpocznie trasę występem 24.01.2018 w szkockim Glasgow i będą koncertować aż do 10.03.2018 gdzie zagrają w Jekaterynburgu w Rosji.

 

Zespół znany z entuzjastycznych występów, regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie – od Massachusetts i Miami po Moskwę i Manchester - artyści z niecierpliwością czekają na powrót do Europy:

 

" Cieszymy się, że możemy wyruszyć w europejską trasę koncertową. Uwielbiamy grać na Starym Kontynencie, lubimy Waszą kulturę i świetną publiczność. Nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i liczymy również na nowe znajomości. Do zobaczenia wkrótce!”

 

Nie tylko za granicą koncerty grupy wyprzedają się w kilka dni.

Zespół od razu zyskał sympatię i grono fanów po swoim pierwszym występie w Polsce w czerwcu 2015 roku, w ramach Impact Festival.

Po tym sukcesie grupa Hollywood Undead wróciła do Polski w 2016 roku do warszawskiego Klubu Stodoła. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a dla wielu fanów zabrakło biletów.

 

To właśnie entuzjastyczne reakcje polskich fanów podczas koncertów Hollywood Undead w Polsce sprawiły, że zespół ponownie zagra w naszym kraju!

 

Grupa wydała niedawno pierwszy singiel/video z nadchodzącego albumu zatytułowany "California Dreaming", który w ciągu zaledwie trzech tygodni osiągnął blisko 1,8 miliona wyświetleń na YouTube. Link do video: https://www.youtube.com/watch?v=jjjaU5kQV8k

 

27 października, za pośrednictwem BMG, będzie dostępny piąty album zespołu zatytułowany "V". Można go wstępnie zamówić pod linkiem: http://smarturl.it/HUFive

 

Polscy fani będą mieli okazję posłuchać utworów z nadchodzącego albumu podczas dwóch koncertów – 17 lutego w warszawskim Klubie Stodoła oraz 18 lutego we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Nie zabraknie także największych hitów zespołu z całego dorobku muzycznego.

 

 

EUROPEJSKA TRASA HOLLYWOOD UNDEAD:

 

24.01 - Glasgow, Wielka Brytania, O2 Academy Glasgow BILETY

25.01 - Manchester, Wielka Brytania, Manchester Academy BILETY

26.01 - Birmingham, Wielka Brytania, O2 Academy Birmingham BILETY

27.01 - 

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

129 zł *

129,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    129 zł *
    Od 129,00 zł

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

W sprzedaży!

129 zł *

129,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety