Anne-Marie

So 14 kwi 2018
Warsaw

Anne-Marie

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

 Anne-Marie

Autorka hitów „Do It Right”, „Ciao Adios”, „Alarm” i najnowszego „Heavy” na koncercie w Polsce!

14 kwietnia 2018, Klub Stodoła, Warszawa

Bilety już w sprzedaży na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl i w salonach sieci Empik

  

Najgorętsza debiutanka zeszłego roku świętowała w tym roku 26 urodziny, to lista jej sukcesów jest imponująca. Na swoim koncie ma występy u boku Eda Sheerana, Nicka Jonasa, Seana Paula czy Clean Bandit. Oprócz sukcesów muzycznych może pochwalić się również trzykrotnym mistrzostwem świata w karate. W wywiadach często powtarza, że to właśnie karate nauczyło ją skupienia i dyscypliny, a to z kolei pozwoliło jej odnieść sukces na rynku muzycznym.   

Pochodząca z Essex Anne-Marie była doskonale obeznana z show-biznesem jeszcze przed wydaniem debiutanckiej EPki w 2015 roku. Już jako dwunastolatka dzieliła scenę z Jessie J w wystawianej na West Endzie produkcji „Whistle Down The Wind”. Bez wiedzy rodziców wzięła również udział w przesłuchaniach do „Nędzników”, gdzie otrzymała rolę.

Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu i dziś Anne-Marie może się pochwalić czterema nominacjami do nagrody BRIT Awards (największa ilość nominacji dla jednej artystki w tym roku!), trzema nominacjami do MTV EMA i wieloma innymi. Nagrodzono ją również tytułem Najlepszej Debiutantki podczas tegotocznego rozdania nagród Nordoff Robbins Silver Clef Awards. Jej największy hit, „Alarm” był w ubiegłym roku najlepiej sprzedającym się singlem z 280 milionami sprzedanych kopii.

Najnowszy singiel utalentowanej Brytyjki, „Heavy”, został wyprodukowany przez Invisible Men (Zayn Malik), Nanę Rogues (Drake) i MNEK (Zara Larsson, MØ). Ten utwór idealnie wpisuje się w stylistykę muzyczną, która zapewniła światową sławę Anne-Marie. Po niezwykle pracowitym lecie, kiedy nagrywała utwory ze Snakeships, Nickiem Jonasem i supportowała koncert Justina Biebera, przyszła pora na chwilę oddechu i premierę nowego singla, który zadebiutował w TOP 10 w Wielkiej Brytanii i szybko pokrył się platyną w jej rodzinny kraju oraz przekraczając 150 milionów streamów z całego świata.

Pierwszy klubowy koncert artystki w Polsce już 14 kwietnia 2018 roku w Klubie Stodoła!

Bilety w cenach 79 zł i 99 zł już w sprzedaży na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl i w salonach sieci Empik.   

 

 

 

 

 

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

79 zł - 99 zł*

79,00 zł - 99,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    79 zł - 99 zł*
    79,00 zł - 99,00

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

79 zł - 99 zł*

79,00 zł - 99,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety