Hollywood Vampires

Wt 12 cze 2018
Warsaw

Hollywood Vampires

Torwar, Warsaw Szczegóły

Live Nation z dumą prezentuje:

 HOLLYWOOD VAMPIRES

12.06.2018, HALA TORWAR, WARSZAWA

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL I TICKETMASTER.PL

Prawdziwa gratka dla fanów Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego! Trio znane jako Hollywood Vampires wystąpi po raz pierwszy w Polsce!

Historia zespołu sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki odeszły w zapomnienie. Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem. Lista ta jest imponująca: Paul McCartney, Dave Grohl, Slash, Joe Walsh, Perry Farrell, Brian Johnson z AC/DC, Robby Krieger z The Doors czy Kip Winger z Winger. Podczas występów na żywo do Coopera, Perry’ego i Deppa często dołącza Duff McKagan z Guns’N’Roses (bass), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara).

Bilety w cenie od 179 zł już w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. W sprzedaży dostępne są również pakiety hospitality.

               Podczas koncertu w Warszawie fani będą mieli okazję wysłuchać największych rock’n’rollowych hitów w wykonaniu Alice Coopera, Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa. To trzeba zobaczyć!

 

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

179 zł - 329 zł*

179,00 zł - 329,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    179 zł - 329 zł*
    179,00 zł - 329,00
  • Platinum Tickets
  • Pakiet Meet & Greet *
    Od 5 460,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

179 zł - 329 zł*

179,00 zł - 329,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety