Haim

Cz 07 cze 2018
Warsaw

Haim

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

HAIM OGŁASZAJĄ EUROPEJSKĄ TRASĘ KONCERTOWĄ

Siostry zagrają szereg koncertów w czerwcu br. 

7 czerwca 2018 – Warszawa, Klub Stodoła

Bilety w cenach od 129 zł w sprzedaży od 23 lutego od godz. 10:00 na LiveNation.pl i Stodola.pl Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od 21 lutego od godz. 10:00 

“Haim remain slaves to the rhythm, but this time they’re leading the way” - NME

 “[Haim] sound like smoking a blunt on someone's front porch when the sun starts to dip and turns everything pastel-coloured” - Noisey

 “Sassy, melodic and skillful” - Metro

Po zwycięstwie w Best International Band podczas środowych nagród NME i nominacji do Best International Group w przyszłotygodniowych BRIT AWARDS, trio z Los Angeles, HAIM, jest gotowe na najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tego lata. Koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii rozpoczną się 10 czerwca w Glasgow w O2 Academy, a zakończą w słynnym londyńskim Alexandra Palace w piątek 15 czerwca. Bilety w sprzedaży od 23 lutego, a przedsprzedaż rozpocznie się 21 lutego.

Trasa koncertowa jest następstwem niespodziewanie elektryzującego koncertu w Electric Ballroom w Londynie i triumfujących setów podczas festiwali Reading & Leeds oraz Glastonbury w zeszłym roku. NME opisuje występ zespołu podczas Glastonbury Festival słowami: “[brought] the California sunshine”, a  BBC dodaje: “HAIM literally brought the audience at The Other Stage to its knees.”

Przed koncertami w Wielkiej Brytanii, siostry - Danielle, Este i Alana - wystąpią w Ameryce Północnej podczas ich 21-dniowej trasy SISTER SISTER SISTER. Wezmą udział w prestiżowym festiwalu Coachella - 14 i 21 kwietnia. Trasa w Wielkiej Brytanii i Europie rozpocznie się od koncertu w Primavera Sound w Barcelonie w piątek 1 czerwca, a zakończy się występem podczas festiwalu Rock in Rio w dniu 23 czerwca w Lizbonie.

 Album Something To Tell You, plasujący się na #2 w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej dziesiątce w USA, dostępny w sprzedaży! 

HAIM - daty europejskiej trasy:

1 czerwca

Barcelona, Hiszpania

Primavera Sound

3 czerwca

Mediolan, Włochy

Fabrique

4 czerwca

Zurych, Szwajcaria

X-tra

5 czerwca

Kolonia, Niemcy

E Werk

7 czerwca

Warszawa, Polska

Klub Stodoła

8 czerwca

Berlin, Niemcy

Columbiahalle

10 czerwca

Glasgow, Sz

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

129 zł - 149 zł *

129,00 zł - 149,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    129 zł - 149 zł *
    129,00 zł - 149,00

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

129 zł - 149 zł *

129,00 zł - 149,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety