R+R=NOW

Cz 05 lip 2018
Kraków

R+R=NOW

ICE Kraków Congress Centre, Kraków Szczegóły

 Live Nation i Krakowskie Biuro Festiwalowe prezentują: 

R+R=NOW to wyjątkowa i niezapomniana współpraca wszechstronnie utalentowanych artystów. Członkami grupy są Robert Glasper, Terrace Martin, Christian Scott aTunde Adjuah, Derrick Hodge, Taylor McFerrin i Justin Tyson.

Efekty pracy nagrodzonego Grammy pianisty i producenta muzycznego Roberta Glasper’a oraz muzyka, rapera, producenta muzycznego Terrace’a Martin’a są szeroko obecne w muzycznym świecie. Quincy Jones, Kendrick Lamar, Kanye West, Common i Mos Def – to tylko kilku artystów, w których muzyce widoczny jest wkład Glasper’a czy Martin’a.

Połączyli swoje siły z niezwykle uzdolnymi muzykami (jazzowy trębacz Christianem Scott, basista Derrick Hodge, perkusista Justin Tyson i multi-instrumentalista Taylor McFerrin) i powołali do życia projekt R+R=NOW, w którym czerpią inspiracje z jazzu, soulu, R&B, hip-hopu i innych gatunków muzycznych.

Glasper mówi, że R+R=NOW opowiada "naszą historię z naszego punktu widzenia. Dźwięki każdego z nas są kompletnie inne, ale wszyscy pochodzimy z tego samego konkretnego ogrodu. To bardzo szczere, płynne dźwięki, które oscylują wokół hip-hopu, EDM, jazzu, a czasem nawet reggae ... grupa silnych osobowości muzycznych, które szanują się na tyle mocno, że zawsze potrafią przekazać sobie pałeczkę”.

A co oznacza nazwa zespołu? To skrót od Reflect+Respond=NOW.

Glasper, zainspirowany wypowiedzią piosenkarki soulowej Niny Simone, wedle której zadaniem artysty jest odzwierciedlanie czasów, zaproponował tę nazwę.

Pierwszy singiel R+R=NOW „Change of Tone” ukazał się 4 maja i jest dostępny na platformach stremingowych: 

https://RRNOW.lnk.to/ChangeOfTone

Source: billboard.com

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

Sprzedaz*

149,00 zł - 199,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    149,00 zł - 199,00

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

Sprzedaz*

149,00 zł - 199,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety