WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO

sob. 13 kwi 2019
Kraków

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO

TAURON Arena Kraków, Kraków Szczegóły

11:00

Otwarcie bram: 09:30

UWAGA!

Specjalnie z myślą o najmłodszych i tych troszkę starszych fanach dinozaurów, od dziś w sprzedaży dodatkowe widowiska w Polsce!!

Z przyjemnością ogłaszamy nowe terminy:

11 kwietnia 2019 godz. 19:00

12 kwietnia 2019 godz. 19:00

13 kwietnia 2019 godz. 11:00 

W sprzedaży również:

13 kwietnia 2019 godz. 15:00 i 19:00

14 kwietnia 2019 godz. 11:00 i 15:00 

Wszystkie przedstawienia odbędą się w TAURON Arena Kraków

Bilety od 79 zł w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Pakiety rodzinne – sprawdź TUTAJ

Po wielu latach i sukcesach na największych, międzynarodowych scenach, jest to ostatnia szansa, żeby zobaczyć to niezwykłe widowisko na własne oczy!

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO powraca! Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Będziecie zdumieni i podekscytowani, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię. 

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura!   

Będziesz mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show poznamy stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej. Zobacz jak się poruszają, usłysz ich ryk i poczuj ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie! 

Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze  i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób - w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji. 

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO zostało oryginalnie wyprodukowane w Australii przez Gerry'ego Ryana, Malcolma Cooke'a i Jill Bryant. Dzięki Global Creatures przedstawienie zostało przedstawione szerokiej publiczności.

 WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO jest obowiązkowym przedstawieniem dla osób w każdym wieku. Kupujcie bilety już teraz ….. zanim “wyginą”!

W sprzedaży!

Sprzedaz*

79,00 zł - 149,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    79,00 zł - 149,00

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

Sprzedaz*

79,00 zł - 149,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety