Metric

pt. 02 lis 2018
Warsaw

Metric

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

METRIC TOUR 2018

2 listopada – Warszawa, Klub Stodoła

Artist Presale od 17 lipca od godz. 15:00 do 20 lipca do godz. 9:00 

Bilety w cenie 79 PLN w regularnej sprzedaży od 20 lipca godz. 10:00
na Stodola.pl oraz LiveNation.pl
 

METRIC prezentuje nową piosenkę "Dark Saturday"!

Posłuchaj/pobierz: https://metric.lnk.to/darksaturday

"Dark Saturday" to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu studyjnego METRIC, który ukaże się 21 września.

Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowy materiał 2 listopada w klubie Stodoła – Warszawa jest jednym z przystanków na obszernej trasie koncertowej zespołu Metric.

"To siódmy album naszego zespołu", mówi kultowa wokalistka Emily Haines. "Chcieliśmy, aby pierwszą piosenką, którą usłyszą ludzie, była" Dark Saturday ", jako dźwiękowy dowód na to, że nasze gitarowe granie powraca. Lirycznie piosenka przedstawia antyutopijną scenę życia nocnego, przepełnioną bogactwem, w której bananowe dziewczyny mówią mdlące rzeczy typu "Jestem bogata, wszystko jest darmowe".

Po raz pierwszy od ostatnich 3 albumów, gitarzysta Jimmy Shaw nie był współproducentem, decydując się na powierzenie tej roli swojemu pierwszemu współpracownikowi Justinowi Meldal-Johnsenowi, który współpracował m.in. z M83, Beck czy Nine Inch Nails.  Album, który został nagrany we własnym studio zespołu (Giant Studio w Toronto) był również miksowany przez pierwszego współpracownika Tony'ego Hoffera, który ma swój udział w nagraniach m.in. Phoenix, Depeche Mode czy Air.

"Justin był właśnie tym, czego potrzebowaliśmy podczas produkcji tego albumu", skomentował Shaw. "Naprawdę widział każdego członka zespołu oko w oko i był w stanie uchwycić to, co każdy z nas potrafi robić najlepiej. Zdałem sobie sprawę, że sam nie mogłem tego zrobić, będąc tak długo w zespole. W końcu mogliśmy skupić się na grze, tak jak na początku. Stworzyliśmy ten album w taki sposób, w jaki nie robiliśmy tego od dłuższego czasu i myślę, że będzie to słychać"

Do sieci trafił również teledysk "Dark Saturday" w reżyserii długoletniego współpracownika Justina Broadbenta. Po premierze w wielu wiodących, światowych mediach t.j Rolling Stone, NME, teledysk jest teraz ogólnodostępny: https://metric.lnk.to/DarkSaturdayvideo 

Chociaż nie ujawniono tytułu, grafiki ani listy utworów nadchodzącego albumu, zespół uruchomił kampanię przedsprzedażową na swojej stronie internetowej, oferując wiele różnych pakietów. Fani, którzy zamówili album w przedsprzedaży, otrzymają limitowany winyl "Dark Saturday" bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

12 lipca METRIC ruszył w trasę po Ameryce Północnej jako specjalni goście podczas trasy legend rocka Smashing Pumpkins.

W sprzedaży!

79 zł*

79,00 zł - 79,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    79 zł*
    79,00 zł - 79,00
  • Ultimate Package 389 zł*
    389,00 zł - 389,00

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

79 zł*

79,00 zł - 79,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety