Idź do Bryan Ferry

Bryan Ferry

pon. 03 cze 2019
Wroclaw

Bryan Ferry

Narodowe Forum Muzyki, Wroclaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

BRYAN FERRY

WORLD TOUR 2019

 

3 CZERWCA

NARODOWE FORUM MUZYKI, WROCŁAW

 

 

Bilety w cenie od 229 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników www.LiveNation.pl od środy, 19 września od 10.00 do 20 września do 22.00.

Ogólna sprzedaż wystartuje w piątek, 21 września o 10.00 na www.LiveNation.pl. 

 

 

Od momentu wydania swojej pierwszej płyty z Roxy Music w 1972 roku, Bryan Ferry został uznany na całym świecie jako jeden z najbardziej innowacyjnych i stylowych muzyków, autorów piosenek i piosenkarzy, którzy pojawili się w muzyce pop i rock. Powszechnie uznawany za uosobienie urzekających i romantycznych światów wykreowanych w jego piosenkach, jest równocześnie ceniony jako ikona elegancji i mistrz opanowania.

 

Jako były student sztuk pięknych i jako artysta tak samo mocno zaangażowany w wizualne aspekty swojej twórczości, jak i w komponowanie oraz wykonywanie muzyki Bryan Ferry projektował jedne z najbardziej oryginalnych, kontrowersyjnych i uznanych okładek albumów ostatnich czterech dekad.

 

Bryan Ferry jest uważany równocześnie za klasycznego i ponadczasowego artystę i muzyka, a na to rzadkie wyróżnienie zapracował zarówno twórczością Roxy Music, jak i zróżnicowanymi albumami solowymi.

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    229,00 zł - 379,00 zł*
    229,00 zł - 379,00

Występujący Artyści