Idź do Avatar

Avatar

sob. 02 lut 2019
Warsaw

Avatar

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

AVATAR OGŁASZA EUROPEJSKĄ TRASĘ KONCERTOWĄ na 2019 ROK!

2 lutego – Warszawa, klub Stodoła

Bilety w cenie 99zł w sprzedaży od piątku 5 października od godz. 10.00 na www.LiveNation.pl

 

Wiadomość od zespołu:

,,OGŁOSZENIE OD: KRÓLEWSKIEGO DEPARTAMENTU DS WOLNOŚCI PRASY

ADRESOWANE DO: WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

W DNIU 3 PAŹDZIERNIKA ROKU KRÓLEWSKIEGO (2018): Mieszkańcy! To kolejny fantastyczny dzień dla Księstwa Avatar jak i dla całego świata. Owocne zbiory królewskie zwiastują najlepszy w historii rok.

Departament Informowania Obywateli Królestwa (ang. D.I.C.K. Department of Informing the Citizens of the Kingdom) ma zaszczyt poinformować o nadchodzącej europejskiej trasie koncertowej w 2019 roku!

Cytując słowa Rzecznika Plotkarskiego:

Król jest wieczny. Państwo Avatar jest nieskończone. Jednak cykle promocji albumu przychodzą i odchodzą. Mimo, że legendy nie umierają, sagi dobiegają końca. Nie jesteśmy jeszcze w tym punkcie, jednak do niego się zbliżamy. Podczas gdy mroczne siły powoli zamglą nam umysły, wzywamy Was do świętowania Królestwa Avatar zanim jego drzwi się zamkną i będziemy musieli rozpocząć ekspansję na nowych terenach. Dołączcie do nas, a wspólnie zbudujemy wspomnienia na wieki.”

------

Avatar wraca do Europy, kontynuując promocję swojego najnowszego albumu - Avatar Country. Będzie to druga pełnowymiarowa europejska trasa promująca album.

Nowy materiał na żywo mieli możliwość również usłyszeć mieszkańcy Ameryki Północnej oraz uczestnicy letnich festiwali w całej Europie!

Avatar – szwedzki zespół muzyczny, założony w 2001 roku w Göteborgu. Ich muzyka do połączenie melodic death metalu i nu metalu. Od 2012 w skład grupy wchodzą wokalista Johannes Eckerström, perkusista John Alfredsson, gitarzyści Jonas Jarlsby i Tim Öhrström oraz basista Henrik Sandelin.

Nadchodząca trasa - http://avatarmetal.com/tour/

Teledyski:

https://www.youtube.com/watch?v=zfqdCXz8Yww

 https://www.youtube.com/watch?v=FrvmURFvacc

https://www.youtube.com/watch?v=b_cHOXYkC3U

Album: http://smarturl.it/avatarcountry

https://avatarmetal.com

 

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    99,00 zł*
    Od 99,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Supporty:

Grupa THE MAHONES pochodzi z Ontario w Kanadzie i dowodzona jest przez pochodzącego z Irlandii wokalistę i gitarzystę: Finny McConnella. To co grają The Mahones,  to wypadkowa fascynacji  The Clash, The Pogues, The Dubliners, The Who z odrobiną Social Distortion.

Dylan Walshe to irlandzki muzyk z południowo-wschodniego Dublina. Jest znany z lirycznego pisania piosenek, solidnej gry gitarowej i ciepłego, niepowtarzalnego stylu wokalnego. Jego występy są  przesiąknięte tradycjami folku, muzyki celtyckiej i bluesa.