Idź do Disturbed

Disturbed

czw. 20 cze 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

DISTURBED w 2019 roku przyjedzie do Polski! 

EVOLUTION WORLD TOUR 

 

Disturbed (wokalista David Draiman, gitarzysta Dan Donegan, perkusista Mike Wengren oraz basista John Moyer) ogłosili światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album ‘Evolution’ oraz pochodzący z niego singiel "Are You Ready", który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie! To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5mln streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7mln wyświetleń na Youtube!

Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. “Down With The Sickness,” “Inside The Fire” czy “The Sound Of Silence”.

Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował  również wydany w 2015 roku album “Immortalized“. Album ten zadebiutował na 1 miejscu na liście Billboard Top 200, zdobył platynowy certyfikat, a promował go potrójnie platynowy utwór "The Sound of Silence". Ten ostatni zdobył GRAMMY® w kategorii "Best Rock Performance".

Ponadto zespół zdobył nagrodę "Best Rock Artist" podczas iHeartRadioMusic Awards i otrzymał uznanie w The Wall Street Journal, New York Times, USA Today i wielu innych prestiżowych mediach.

Już w czerwcu polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć największe hity zespołu oraz materiał z nowej płyty na żywo – Disturbed wystąpią 20 czerwca w Warszawie (COS Torwar).

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 150,00 zł
  • Platinum*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Support:

RADIOSLAM to trio które tworzą: Stas Lamakin, Radek Zając i Bartłomiej Czapski. Zespół gra niezwykle energetyczną odmianę muzyki gitarowej z pulsującym i nieprzeniknionym rytmem perkusji. 

Zespół istniej od 2016 roku i zdążył już wypracować swój własny, niepodrabialny styl. Jest to muzyka dla wszystkich, którzy cenią sobie w rocku energię i żywioł. Ci, którzy uwielbiają Disturbed, Nirvanę, White Stripes, Royal Blood czy The Black Keys będą zachwyceni, bo RADIOSLAM dodają do rockowego czadu nowej jakości.

 RADIOSLAM, zespół który macie okazję usłyszeć w rockowych stacjach radiowych i zobaczyć podczas dużych festiwali w Polsce i zagranicą. RADIOSLAM łączy dwa światy – niesamowitą energię oraz przebojowość, co nie jest częstym połączeniem.