Idź do LIL XAN

LIL XAN

sob. 09 mar 2019
Warsaw

LIL XAN

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

Lil Xan po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

Sobota, 9 marca – Warszawa, klub Stodoła

Bilety w sprzedaży od 28 listopada od godz. 10.00 na www.LiveNation.pl

Lil Xan, amerykański rapem młodego pokolenia, urodził się i wychował w Redlands w Kalifornii. Artysta związany jest z kolektywem Low Gang (Steven Cannon, Aris Ray), do którego dołączył chwilę po tym jak podczas jednego z ich występów przypadkowo uszkodził kamerę w trakcie robienia zdjęć. Wskutek serii zdarzeń stał się bliskim przyjacielem Steven'a Cannona , który odkrył jego talent wokalny i po odejściu trzeciego członka Low Gangu, Lil dołączył do kolektywu. Od tego czasu sukcesywnie powiększa bazę swoich fanów poprzez publikowanie nowych utworów w serwisie SoundCloud i YouTube. Najpopularniejsze utwory Xana to "Betrayed", "Slingshot", "Been Bout It" i "Who Are You".

W kwietniu 2018 roku, nakładem wytwórni Coumbia Records, ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany "Total Xanarchy", z gościnnym udziałem 2 Chainz, Diplo, Charli XCX i wielu innych. Płyta znalazła się na 10 miejscu listy Billboard 200, a pochodzący z niej singiel ‘Betrayed’ osiągnął status platynowej płyty.

Lil Xan jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących artystów 2018 roku.

Lil jest również bardzo aktywny w social media – artysta może pochwalić się ponad 5 milionami followersów na Instagramie, którzy określani są mianem Xanarchy Gang.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 115,00 zł
  • Pakiet M&G*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele