Idź do Bullet For My Valentine

Bullet For My Valentine

pon. 05 sie 2019
Wroclaw

Otwarcie bram: 18:00

Bullet For My Valentine wracają do Polski jeszcze w tym roku!

W dzień warszawskiego koncertu w wypełnionej Progresji, zespół ogłasza dwa wakacyjne koncerty!

 

5 sierpnia 2019 – Wrocław, Centrum koncertowe A2

6 sierpnia 2019 – Kraków, klub Kwadrat

 

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia od 10:00 na LiveNation.pl.

 

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w sobotę, 13 kwietnia o 10.00 i zakończy się w poniedziałek o godz. 9:00  

 

Mają na koncie sześć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii.

Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John.

Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany ,,Poison’’, a jego następca ,,Scream Aim Fire’’ ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy ,,Fever’’, ,,Temper Temper’’, ,,Venom’’ czy wydany w 2018 roku ,,Gravity’’ tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica.

W dzień warszawskiego koncertu w wypełnionej Progresji, zespół ogłasza dwa wakacyjne koncerty – w sierpniu odwiedzą Wrocław oraz Kraków!

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 125,00 zł

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support:

The Kroach jest młodą formacją z Sulejówka, która w obecnym składzie gra od 2015 roku. Grają własny repertuar, a ich utwory balansują na pograniczu różnych stylów muzycznych od heavy przez progressive metal do metalcore’u. W lutym 2017 wydali swój pierwszy album „…And Hell We Are” (studio Bazuka Records, Warszawa). Byli reprezentantami Polski na Wacken Metal Battle 2017 na Wacken Open Air w Niemczechu, grając u boku takich gwiazd jak Marylin Manson, Megadeth, Alice Cooper, Europe, Volbeat i Kreator.

Supportowali takie zespoły jak Turbo, Nocny Kochanek, Kabanos, Goldenlife, Bajm, Feel, Pidżama Porno i Poparzeni Kawą Trzy. Grali charytatywny koncert w Hard Rock Cafe wraz z Neilem Turbinem pierwszym głosem grupy Anthrax. Współorganizatorzy festiwalu HEARTrockowanie.

 

18:00 Wejście

19:00 The Kroach

20:00 Bullet for My Valentine

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie