Idź do Alec Benjamin

Alec Benjamin

sob. 23 lis 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Alec Benjamin sam siebie nazywa po prostu narratorem. Zainspirowany Eminemem i Paulem Simonem, 18-letni singer-songwriter z Los Angeles podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych. Po przygotowaniu albumu opuścił jednak wytwórnię i samodzielnie zorganizował trasę po Europie, gdzie grał na parkingach hal, w których odbywały się koncerty Shawna Mendesa i Troye Sivana. Rozdając słuchaczom wizytówki, zbudował bazę fanów na całkowicie obcym dla siebie kontynencie. Po powrocie z trasy wraz z Jonem Bellionem nagrał studyjny album „New York Soul (Part II)”, po czym swoimi występami otwierał koncerty Belliona.

Mając już wiernych słuchaczy, Alec co dwa tygodnie dzielił się nowym utworem na YouTube. Po pół roku działalności na swoim kanale zebrał ponad 150 tysięcy subskrybentów. W 2017 roku nagrał viralowy przebój „I Built A Friend”, którego liczba odtworzeń na Spotify w ciągu roku sięgnęła czterech milionów i wystąpił w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych „America’s Got Talent”.

W tym roku w życiu Aleca pojawił się nowy rozdział, który otworzył singlem „Let Me Down Slowly”, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu artysty.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaz*
    Obecnie wyprzedane. Sprawdź koncert w innym terminie.
  • W sprzedaży!

    VIP upgrade*
    Od 211,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support: Boy In Space

Boy In Space to 23-letni piosenkarz i autor tekstów ze Szwecji, który dorastał w Australii. 

W 2017 roku rozpoczął solową karierę jako Boy In Space. Jego muzyka to mieszanka urban i popu, natomiast do swoich muzycznych inspiracji zalicza: Blink 182, Khalid, Post Malone, Lauv, Red Hot Chili Peppers, Gorillaz, Outkast, The 1975, The Weekend, A$AP Rocky.

Support: April 

April to 20-letnia irlandzka piosenkarka, której muzyka czerpie inspirację z nowego pokolenia twórców jak Gus Dapperton, Kojaque i Clairo. W jej utworach można usłyszeć mieszankę klasucznego jazzu i hip-hopu z lat 90-tych.