Idź do The Regrettes

The Regrettes

sob. 23 lis 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Zapraszamy na koncert The Regrettes! Zespół wystąpi 23 listopada w warszawskiej Proximie. W lutym tego roku muzycy wystąpili jako support Twenty One Pilots w Łodzi.

The Regrettes to zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album, „Fell Your Feelings Fool” ukazał się w 2017 roku. Ich muzykę określa się jako punk rock, garage pop czy riot grrrl. W 2018 wydali EP „Attention Seeker” w wytwórni Warner Bros. Na początku tego roku, The Regrettes wystąpili jako support na europejskiej trasie Twenty One Pilots.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 59,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support - Lauran Hibberd

Zabawna i charyzmatyczna, wschodząca gwiazda z brytyjskiej wyspy Wight - Lauran Hibberd, rozkwita na nowo dzięki najnowszemu singlowi „Hoochie”, który mocno ugruntowuje jej status w powstającej brytyjskiej elicie indie.

Jej muzyka pojawia się falach rozgłośni BBC 1, dzięki wsparciu prezenterów Annie Mac, Huwa Stephensa i Jacka Saundersa. Błyskotliwa i zakręcona Lauran, cieszy się popularnością wśród społeczności internetowej (The Line Of Best Fit, Clash, The 405) oraz jest chętnie porównywana do współczesnych artystek takich jak Courtney Barnett i Phoebe Bridgers.