Idź do The Paper Kites

The Paper Kites

sob. 23 lis 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Zapraszamy na dwa koncerty The Paper Kites w Polsce! Zespół wystąpi 23 listopada w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w klubie Blue Note w Poznaniu.

The Paper Kites to indie-rockowy zespół pochodzący z Australii. Do tej pory wydali 4 albumy – ostatni, „On The Corner Where You Live”, ukazał się we wrześniu 2018 roku.

Na najnowszej płycie zespołu znajdziemy 11 utworów, które opowiadają o ludzkich historiach i towarzyszących im emocjach. Pomysł na album pojawił się, kiedy zespół przebywał w hotelu w Nowym Jorku, skąd muzycy mogli obserwować postaci w sąsiadującym budynku. W swoich piosenkach, zespół uchwycił wiele emocji – od tęsknoty za domem, poprzez zmęczenie, kończąc na samotności.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 59,00 zł

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support: Axel Flóvent

Axel Flóvent to muzyk pochodzący z Húsavík na Islandii. Jego twórczość można określić jako modern folk, w której  nie brakuje  wpływów indie-rocka, popu czy muzyki elektronicznej. Popularność zyskał za sprawą wydanej w 2016 roku EPki „Forest Fires”, po której rok później ukazała się kolejna – „Quiet Eyes”.