Idź do Kelvin Jones

Kelvin Jones

śr. 20 lis 2019
Warsaw

Otwarcie bram: 19:00

Zapraszamy na koncert Kelvina Jones’a. Muzyk znany jako support Alvaro Solera wytąpi 20 listopada w Warszawie.

Kelvin Jones to 24-letni muzyk pochodzący z Zimbabwe. Do tej pory wydał jedną płytę – „Stop The Moment”, która ukazała się w 2015 roku. Jego najbardziej znany utwór – „Call You Home” ma już ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube. Podczas swojej kariery grał jako support X Ambassadors oraz z Alvaro Solerem podczas jego europejskiej trasy.

Bilety można kupić na stronie LiveNation.pl

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 59,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support: Kovic

Mark Konstantinovic (Kovic) to brytyjski muzyk, autor tekstów i producent muzyczny o serbskich korzeniach, urodzony i wychowany w Brentwood w hrabstwie Essex. Kovic znany ze swojego unikalnego wokalu i ekstrawaganckich kurtek, wydał swój pierwszy singiel „Drown” w 2017 roku. Powstał on we współpracy z takimi producentami jak Jonny Coffer (Beyoncé , Emile Sandé) i Mark Crew (Bastille, Rag n' Bone Man) oraz kompozytorem Jamie Scott’em (Jesse Ware, Ed Sheeran).

Utwór został wykorzystany jako ścieżka dźwiękowa w grze FIFA, dzięki czemu Kovic pojawił się na liście 50 najczęściej odtwarzanych playlist Spotify w wielu europejskich krajach w zaledwie miesiąc od ukazania się singla. Na debiutanckim albumie Kovica, wydanym pod koniec 2018 roku, można znaleźć kontrastującą ze sobą kolekcję utworów: od ballad po wakacyjne brzmienia. „Running Underwater” wciąż rośnie na platformach streamingowych, podczas gdy jego trasy koncertowe zaczynają przenosić się z małych akustycznych sal do wyprzedanych klubów.