Idź do half•alive

half•alive

sob. 02 lis 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Zapraszamy na jedyny w Polsce koncert half•alive. Zespół z Kalifornii wystąpi w Warszawie 2 listopada.

Zespół powstał w 2016 roku w Long Beach, a w jego skład wchodzi 3 muzyków: Josh Taylor, Brett Kramer i J Tyler Jonson. Ich pierwsza EPka, zawierająca takie utwory jak „The Fall” czy „Aawake at Night”, ukazała się w kwietniu 2017 roku. Każda z piosenek ma kilka milionów wyświetleń i odsłuchań w serwisach YouTube i Spotify.

W sierpniu 2018 zespół wydał singiel „Still Feel”, a z początkiem 2019 roku odbył swoją pierwszą trasę koncertową, która obejmowała Stany Zjednoczone, Kanadę i Wielką Brytanię. Ich najnowszy singiel „Arrow” został bardzo dobrze przyjęty, m.in. przez amerykański Time.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 69,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support: APRE

 

Duet Charlie Brown i Jules Konieczny znany jako APRE to brytyjski zespół tworzący muzykę z gatunku alternatywnego popu. Charlie i Jules poznali się w klubie szachowym w Londynie, który w późniejszym czasie stał się ich salą prób i studiem nagrań.

Swój pierwszy singiel „All Yours” wydali w kwietniu 2018 roku, a dzisiaj mają już na swoim koncie trzy EPki. Co więcej, w tym roku wydali winyl zatytułowany „2.45”, na którym znalazły się utwory z wydanych dotychczas EPek.