Idź do Hot Wheels Monster Trucks Live

Hot Wheels Monster Trucks Live

pt. 10 sty 2020
Lódz

Otwarcie bram: Info wkrótce

HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE 

2020 EUROPEAN TOUR

Rozpoczęcie trasy: piątek, 3 stycznia 2020

Bilety w sprzedaży od 5 lipca

 

1 lipca 2019: Londyn, Wielka Brytania – Live Nation i Raycom-Legacy Content Company we współpracy z Hot Wheels® organizuje HOT WHEELS™ MONSTER TRUCKS LIVE, nową europejską trasę, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów Monster Truck. Nowa trasa dostarczająca fantastycznej rozrywki na żywo rozpocznie się w Wielkiej Brytanii, 3 stycznia na Manchester Arenie i zakończy 8 lutego w Glasgow na The SSE Hydro. Bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 lipca. Poniżej znajdziesz wszystkie daty trasy.

 

Hot Wheels Monster Trucks Live ożywi kochane przez wszystkich samochodziki Hot Wheels Monster Trucks, łącząc kultowe skoki Hot Wheels i akrobacje z epickimi upadkami i rozbiciami, dostarczając
tym samym ekscytującej rodzinnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Oprócz ciężarówek każdemu show będą towarzyszyć specjalne atrakcje, jak supergwiazdy freestyle motorcross, próby pobicia rekordów świata oraz Megasaurus – wielki, pożerający auta i ziejący ogniem prehistoryczny robot.

Wydarzenie gwarantuje bezkonkurencyjną rozrywkę dla fanów Monster Truck, w przystępnej cenie, zapewniając też możliwość wybrania się na Crash Zone Pre-Show Party, podczas którego można zrobić zdjęcia z Monster Truckiem, poznać kierowców i zdobyć autografy.

HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE w Polsce!

piątek, 10 stycznia 2020 – 18.30

sobota, 11 stycznia 2020 – 11.30

sobota, 11 stycznia 2020 – 18.30

niedziela, 12 stycznia 2020 – 11.30

Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku, 5 lipca od 10.00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy: 2 lipca, 10.00 – 5 lipca, 9.00.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: 3 lipca, 10.00 – 5 lipca, 9.00.

W sprzedaży dostępne będą pakiety rodzinne oraz Crash Zone Pre-Show Party.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 75,00 zł
  • Platinum*

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Pierwsze występy odbędą się w dniach 3-5 stycznia w Manchesterze w Manchester Arenie, następnie trasa zawita do 4 miast w Europie. Show odbędzie się w Manchesterze, Łodzi, Birmingham oraz Glasgow z opcjami Crash Zone Pre-Show Party w wybranych dniach.