Idź do Bokassa

Bokassa

pon. 25 lis 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Bokassa wraca do Polski na własny koncert! Zespół, który supportuje Metallicę na jej europejskiej trasie, wystąpi w Warszawie 25 listopada.

25.11.2019 – Warszawa, Hybrydy

Bilety dostępne na www.livenation.pl od piątku, 5 lipca od godziny 11:00.

Bokassa to trio pochodzące z norweskiego Trondhaim. Swoją muzykę określają jako „stonerpunk” – to połączenie punku, hardcore’u, metalu i rocka. Odnajdziemy je na każdej z ich dwóch płyt – wydanej w 2017 roku „Divide & Conquer” i „Crimson Rider”, która ukazała się w tym roku.

Zespół został doceniony przez metalową legendę – Metallica zaprosiła ich na swoją europejską trasę koncertową, a perkusista, Lars Ulrich ogłosił, że Bokassa to jego ulubiony nowy zespół. Dla potwierdzenia swoich słów, muzykę Bokassy puszczał w swojej audycji w Beats 1. Norwegowie porzucili małe kluby – teraz koncertują na stadionach i na prestiżowych festiwalach, np. na norwerskim Øyafestivalen. Nie chcieli grać muzyki takiej jak wszyscy, tworzonej jako radiowe hity. Druga płyta jest bardziej różnorodna i ciężko ją zaszufladkować. Jedno jest natomiast pewne – ich muzyka pozostaje dzika i ponadczasowa.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 49,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support:Puppy

Zespół Puppy to brytyjska hard rockowa grupa działająca w Londynie, która powstała w 2014 roku po rozpadzie zespołu Polterghost.

Grupa Puppy to wokalista i gitarzysta Jock Norton, perkusista Billy Howard Price oraz basista Matthew Rickelton. Sami opisują swoje brzmienia jako „dźwięki osoby wychowującej się w równym stopniu na muzyce Metalliki i Pavement”.

Puppy mają swoim koncie dwie EPki: „Puppy” (2015) i „Vol. II” (2017) oraz album studyjny „The Goat” wydany na początku 2019 roku.