Idź do Tessa Violet

Tessa Violet

niedz. 27 paź 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Tessa Violet

27 października – Warszawa, klub Hybrydy

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 12 lipca od 11:00 na LiveNation.pl

Tesssa Violet to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i video blogerka znana jako Meekakitty. W 2014 wydała swój pierwszy autorski album „Maybe Trapped Mostly Troubled”, który pomimo braku zainteresowania ze strony tradycyjnych mediów znalazł się na 10 miejscu listy Billboard’s Heatseekers. Cztery lata później odbyła się premiera jej drugiej płyty „Bad Ideas”, promowanej przez singiel „Crush”, do którego teledysk został wyświetlony ponad 35 mln razy na platformie YouTube.

Muzyka prezentowana przez Tessę to połączenie stylów indie pop, electropop i contemporary R&B. Jej głównym źródłem inspiracji są tacy artyści jak Lorde, Bleachers, Lilly Allen, Taylor Swift, cavetown czy Julia Michaels.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 69,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support: Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska to polska piosenkarka i autorka tekstów, która wygrała ósmą edycję The Voice of Poland.

Od czasu wygranej w programie miała okazję pracować z producentami i twórcami tekstów z całego świata, takimi jak między innymi Steve & Sarah Manovski, Sky Adams, Dimitri Erhlich, Paul Hammer, Ash Hicklin czy Marcel Zavodi. Jej debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie” został pokryty platyną. Oprócz wydawania własnej muzyki, współpracowała z niemieckim duetem producenckim Kush Kush, brytyjską grupą NBLM, amerykańskim artystą Nightrun87 i została obsadzona w polskiej wersji filmu animowanego „Książę Czaruś”, gdzie użyczyła swojego głosu jednej z bohaterek oraz pojawiła się w piosence promującej bajkę.

Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, z którym planuje wyruszyć w trasę koncertową.