Idź do Sorry Boys

Sorry Boys

sob. 30 lis 2019
Poznan

Sorry Boys

Tama, Poznan

Otwarcie bram: Info wkrótce

Sorry Boys w Poznaniu!

30.11.2019 – Poznań, Tama

Bilety w przedsprzedaży Live Nation będą dostępne od wtorku, 13 sierpnia od godziny 12:00. Sprzedaż generalna wystartuje w środę, 14 sierpnia o godzinie 10:00. Bilety dostępne na www.LiveNation.pl.

Jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią:  charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów -  Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.

Debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje.

W 2016 roku  muzycy zaprezentowali album „Roma”, napisany w połowie po polsku i angielsku. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii „Album Roku - Muzyka Alternatywna” i przysporzyło wielu nowych fanów.

Najnowszy albumu Sorry Boys, „Miłość”, ukazał się 10 maja. Jest to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej.

Po barokowym bogactwie „Romy” zespół zapragnął bardziej przejrzystych piosenkowych form. Jednocześnie na „Miłości” wybrzmiewają smyczki, etniczne cymbały, kalimba czy harfa. Tę nietypową orkiestrę prowadzą gitary i fortepian. „Naszym genialnym muzycznym gościem jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w „Carmen”. Do współpracy zaprosiliśmy także kwartet smyczkowy pod batutą Magdaleny Laskowskiej” – opowiada Bela.

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic. Za miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 60,00 zł

Występujący Artyści