Idź do Lenny Kravitz

W trakcie zmiany daty

Lenny Kravitz

pon. 15 cze 2020
Gliwice

Otwarcie bram: Info wkrótce

Miasto Gliwice oraz Live Nation zapraszają:

 

LENNY KRAVITZ

OGŁASZA “HERE TO LOVE” WORLD TOUR

 

15 CZERWCA 2020

ARENA GLIWICE

 

Gość Specjalny:

Cory Henry & The Funk Apostles

 

Artysta znany ze swoich energetycznych koncertów, po raz kolejny zafunduje nam niezapomniane show na żywo! Lenny Kravitz podnosi wysoko poprzeczkę swoją muzyką, idealnie łącząc brzmienia rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu. Uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaz*
    W trakcie zmiany daty
  • Platinum*
    W trakcie zmiany daty
  • Pakiet Hospitality*
    W trakcie zmiany daty

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60’ i 70’ kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Dotychczasowe albumy studyjne artysty sprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę  Cinny w filmie "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia". Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach "Hej, Skarbie" i "Kamerdyner". Jego firma Kravitz Design Inc. w swoim dorobku posiada imponujące portfolio godnych uwagi przedsięwzięć, które obejmują nieruchomości hotelowe, projekty mieszkaniowe, prywatne rezydencje i legendarne marki, takie jak Rolex, Leica i Dom Perignon.

 

Cory Henry to amerykański piosenkarz i autor tekstów, pianista jazzowy, wirtuoz gry na organach, a także producent muzyczny. W jego muzyce słychać wpływy nowojorskiego dzieciństwa artysty i inspirację muzyką gospel, a także takimi legendami jak Stevie Wonder. Zaczął koncertować w 2006 roku ze świetnymi postaciami, takimi jak Bruce Springsteen, Michael McDonald, Kenny Garrett i The Roots. Cory Henry & The Funk Apostles to projekt tworzony z ogromną pasją i sercem do muzyki. To odurzającą mieszanka bluesa, soulu, R&B, gospel i jazzu. Charyzmatyczne osobowości i dynamiczne, często improwizowane występy na żywo przysporzyły im  sporej grupy fanów, którzy z wyczekiwaniem śledzą kolejne muzyczne kroki zespołu.