Idź do Spring Break

Enea Spring Break 2020

10
czw. wrz 2020
do 12
sob. wrz 2020
Poznan

Otwarcie bram: Info wkrótce

Ze względu na zalecenia i środki ostrożności podjęte przez rząd, Enea Spring Break 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie 23-25 kwietnia. Festiwal zostanie przełożony na 10-12 września 2020. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu i fanów jest naszym głównym priorytetem. Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z decyzjami rządu oraz przedstawicieli służby zdrowia. Zatrzymaj karnet - będzie obowiązywał na nową datę.

 

Na Enea Spring Break 2020 wystąpią m.in.: Mrozu, Natalia Przybysz, Król, Mery Spolsky, Julia Marcell, Sonbird, Rosalie., Ralph Kaminski, Otsochodzi, Biały Tunel, Syny, Piernikowski, Swiernalis, Tęskno, Meek, Oh Why? i wielu, wielu innych!

 

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce – młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Jak co roku, festiwal odbędzie się w kilkunastu miejscach w całym Poznaniu.

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 120,00 zł

Występujący Artyści