Idź do ghostpoet

Odwołany

ghostpoet

ghostpoet

sob. 24 paź 2020
Warsaw

NIEBO | Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Ghostpoet

24 października – Warszawa, klub Niebo

Obaro Ejimiwe, lepiej znany jako  Ghostpoet, jest brytyjskim piosenkarzem i kompozytorem. W styczniu 2011 roku wypuścił debiutancki singiel „Cash and Carry Me Home”, a zaraz po tym swój pierwszy album zatytułowany „Peanut Butter Blues & Melancholy Jam”. Artysta był dwukrotnie nominowany do nagrody Mercury  Prize - w 2011 roku za swój debiutancki album oraz w 2015 za płytę „Shedding Skin”.

Ghostpoet ogłasza, że ​​jego piąty album „I Grow Tired But Dare Not Fall Asleep” zostanie przez Play It Again Sam (PIAS) 1 maja. Oprócz tego dzieli się pierwszą zapowiedzią albumu - utworem „Concrete Pony”, któremu towarzyszy wizjonerski i psychodeliczny teledysk.

24 października usłyszymy nowy album na żywo w warszawskim klubie Niebo.

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaz*
    Odwołane.

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support:

Tony Njoku to brytyjsko-nigeryjski producent muzyki elektronicznej i autor tekstów. Jego

autorskie produkcje zostały opisane jako „wyjątkowo sugestywne pejzaże dźwiękowe, dzięki którym nawet najkrótsze piosenki pop brzmią jak wspaniała przygoda ”. W ciągu ostatnich kilku lat, z opublikowanym katalogiem uznanych albumów, Tony Njoku nigdy nie próbował w żaden sposób zaszufladkować swojego dźwięku. Jego ostatni album „Your Rainbow Panorama Psyche’’, który ukazał się w październiku 2019 roku, został uznany za „mistrzowskie” dzieło. Tony przygotowuje się właśnie do wydania kolejnej EP-ki, której premiera zaplanowana jest na 19 czerwca 2020 r.