Idź do girl in red

girl in red

girl in red

śr. 18 maj 2022
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

GOŚĆ SPECJALNY: Del Water Gap

Singlem „I wanna be your girlfriend” z 2018 roku, Marie Ulven - znana również jako girl in red - zachwyciła fanów na całym świecie. Ludzie słyszeli siebie w jej poetyckich tekstach, czasami beznadziejnie romantycznych i do bólu bezpośrednich, które pięknie współgrały z rzadkimi, ale urzekającymi aranżacjami, które artystka napisała i wyprodukowała. Zamiast w samotności leczyć rany emocjonalne po rozstaniu lub ból nieodwzajemnionej miłości, Marie, wówczas nastolatka u progu dorosłości, zdecydowała się przepracować emocje i wyleczyć się przed rosnącą publicznością serią piosenek.

🖇 Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaż*
    W trakcie zmiany daty

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, Marie spędziłaby większość 2020r. grając dla nowych fanów, odkrywając nowe miejsca, jeżdżąc z miasta do miasta. W trasie. Ale pandemia COVID-19 zniweczyła wszystkie plany. I tak girl in red znalazła się w domu w Oslo i wróciła do zarysów piosenek, które zaczęła tworzyć rok wcześniej.

Napisała i nagrała 11 piosenek w domu, a wkrótce pożyczyła samochód ojca, aby odbyć ośmiogodzinną wędrówkę ze stolicy Norwegii do Bergen, miasta położonego między majestatycznymi fiordami w zatoce u wybrzeży Morza Północnego, by tam nagrać  if i could make it go quiet - debiutancki album swoją premierę będzie miał 30 kwietnia 2021 roku.

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU