Aerosmith
Pt 02 cze 2017
Kraków

Aerosmith

TAURON Arena Kraków, Kraków Szczegóły

21:00

Szczegóły wydarzenia

AERO-VEDERCI BABY!

POŻEGNALNA TRASA EUROPEJSKA 
W 2017 ROKU

Aerosmith powracają do Europy, Rosji i Izraela w 2017.

Na trasie odwiedzą również Polskę!

2 czerwca 2017, TAURON Arena Kraków

www.aerosmith.com

 

Poniedziałek, 14 listopada 2016 - Aerosmith – najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki – ogłosił dziś gigantyczną, europejską trasę w jaką wyruszą w przyszłym roku. Prosto z niezwykle udanych koncertów w Ameryce Południowej, Aerosmith ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith którą zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom:  “Aero-Vederci Baby!”.

Od ponad 45 lat Aerosmith inspirują rock&rollowe zespoły. Stali się jedną z najbardziej wpływowych i uwielbianych grup na całym świecie dzięki ich publicznym wystąpieniom, niezapomnianym piosenkom i wspaniałym koncertom.

Wyróżnieni przez Rock & Roll Hall Of Fame, sprzedali ponad 100 milionów albumów, zdobyli niezliczoną ilość nagród (w tym cztery nagrody Grammy, osiem American Music Awards, sześć Billboard Awards i dwanaście MTV Awards). Aerosmith są uwielbiani na całym świecie. Przez ostatnie 45 lat członkowie Aerosmith – Steven TylerJoe PerryJoey KramerTom Hamilton i Brad Whitford – zdobyli oszałamiającą ilość 95 złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów od RIAA za albumy, single i teledyski (najlepszy wynik jaki kiedykolwiek osiągnął zespół z USA).

W całej swojej karierze, Aerosmith są na czele świata rocka. Od wczesnych hitów takich jak Dream OnSweet EmotionToys In The Attic i Back In The Saddle, przez definiujące gatunek Walk This Way (Aerosmith z gościnnym udziałem Run DMC), po największe hity jak Janie’s Got A Gun, Cryin’, Dude Looks Like A Lady, Love Is An Elevator I Don’t Want To Miss A ThingAerosmith jest bezsprzecznie jednym z tych zespołów, które trzeba zobaczyć.  

Joe Perry – “Minęły już 3 lata od naszej europejskiej trasy koncertowej i z całą pewnością mogę mówić w imieniu swoim i moich braci, że nie możemy się doczekać, by ponownie dać z siebie wszystko. Podczas ostatniej trasy w Ameryce Południowej graliśmy na najwyższych obrotach i nie widzę powodów, żeby przestać.”

Steven Tyler – “Aerosmith zagrali w Ameryce Południowej jak prawdziwi ambasadorzy rocka … Nie  można nas w żaden sposób powstrzymać ani teraz, ani w Europie, będziemy robić to, co potrafimy najlepiej…Niech muzyka przemówi …Żyjcie na krawędzi i niech rock będzie z Wami każdego dnia.”

Długo wyczekiwana wiadomość dla wszystkich fanów, którzy już 2 czerwca pojawią się w TAURON Arenie Kraków na koncercie Aerosmith! Przed główną gwiazdą wieczoru wystąpi zespół Beyond The Black, młody, ale doskonale rozpoznawalny zespół z Monachium.

 

Timing koncertu:

17:30 – EARLY ENTRANCE

18:00 – OTWARCIE BRAM

19:30 – Beyond The Black

21:00 – AEROSMITH

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Otwarcie bram: 18:00

W sprzedaży!

249 zł - 499 zł *

Więcej Informacji

249,00 zł - 499,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety
Informacje o biletach

Sprzedaż

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

249 zł - 499 zł *

Więcej Informacji

249,00 zł - 499,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Zarejestruj się i zyskaj więcej od Live Nation

  • Kupuj wcześniej niż inni
  • Otrzymuj newslettery
  • Bądź na bieżąco
Zarejestruj się