Cesar Millan
Pt 03 mar 2017
Lódz

Cesar Millan

Hala Atlas Arena, Lódz Szczegóły

Szczegóły wydarzenia

CESAR MILLAN Z NOWYM SHOW NA ŻYWO,

“ONCE UPON A DOG TOUR 2017”

Po niesamowitym sukcesie światowej trasy Cesar Millan - międzynarodowa gwiazda Nat Geo rozpoczyna nową trasę po Europie!

 3 marca 2017, Atlas Arena, Łódź

   Bilety w sprzedaży od 19 września 2016!

================================

Jeśli nie masz jeszcze biletów, zachęcamy do zakupu przez naszą stronę lub możesz też zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych KAKADU do dnia 26.02 i uzyskać zniżkę na zakup biletów na to wydarzenie.

A po show Cesara Millana, nie wyrzucaj biletów! Weź je ze sobą na zakupy do sklepów KAKADU, pokaż je sprzedawcy przy kasie i uzyskaj 20% zniżkę na zakup całego psiego asortymentu w sklepie.

Szczegóły promocji u sprzedawców w sklepach KAKADU. Promocja ograniczona czasowo.

================================================

Po dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.   

Cesar Millan wystąpi 18 razy w 17 miastach w 11 różnych krajach, zabierając widzów w edukacyjną przygodę przez wszystkie etapy życia psa… Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour pozwoli zrozumieć zachowania psów, będzie pełne nagrań wideo oraz prywatnych wspomnień tresera. To idealna rozrywka dla wszystkich członków rodziny w każdym wieku!

Bilety na Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour w Łodzi będą dostępne:

od 19 września 2016 od 10.00.

Bilety i informacje o trasie na www.cesarmillanlive.com i www.livenation.pl.

ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW NA TEREN ARENY Z WYJĄTKIEM ZGŁOSZONYCH I ZAAKCEPTOWANYCH PSÓW PRZEWODNIKÓW.

Znany z takich hitów telewizyjnych jak: „Zaklinacz psów” i „Cesar Millan na ratunek” Millan jest wybitnym autorytetem w tresowaniu psów. Podczas show przekaże widzom swoją filozofię zaufania, szacunku i miłości. Widowisko Cesara Millana będzie prawdziwą inspiracją dla miłośników psów. Pokaże on w jaki sposób wychowywać psa od jego najmłodszych lat, tak aby zbudować zdrową i szczęśliwą relację.

Podczas show Millan zaprezentuje pokazy psów na żywo oraz podzieli się z widzami ważnymi wskazówkami dotyczącymi wychowania psa w codziennych sytuacjach, takimi jak:

  • Jak oswoić nowego psa z domem
  • Jak zaspokoić potrzeby psa
  • Budowanie silnych relacji opartych na zaufaniu, szacunku i miłości
  • Zmiana psa z “Księcia z Bajki” do “Władcy Domu”
  • Powszechne zachowania psa w ciągu jego życia
  • Techniki zapobiegające złemu zachowaniu psa
  • Jak poradzić sobie po utracie swojego najlepszego przyjaciela
  • I wiele więcej!

“Nie mogę się już doczekać, aby być znów w trasie i móc dzielić się z publicznością niezbędnymi wskazówkami, pomagającymi zbudować i utrzymać szczęśliwą relację z psem”, mówi Millan, „Wierzę, że wszystkie fazy życia psa tworzą piękną historię, jeżeli tylko jego właściciel mu w tym pomoże.”

 3 marca 2017     

Atlas Arena, Łódź        

Ceny biletów: 99 – 349 zł

 

Uwaga!

Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour jest stworzony z myślą o ludziach chcących wytrenować swoje psy, ale na samo wydarzenie nie można zabrać ze sobą swojego psa. Show odbędzie się w języku angielskim z asystą tłumacza.

Cesar Millan

Autor bestsellerów New York Times, dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy, telewizyjna gwiazda Cesar Millan jest znany jako wybitny autorytet w dziedzinie tresowania psów. Z ponad 25-letnim doświadczeniem pracy z pieskami, Millan używa filozofii opartej na zaufaniu, miłości i szacunku w pracy nad agresywnymi, przestraszonymi i neurotycznymi psami. Tym samym edukuje właścicieli pupili, pokazując im, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na ich psy. Millan umacnia swoją pozycję lidera w szkoleniu psów i opiece nad nimi również poprzez książki, dwumiesięcznik oraz stronę internetową, które stały się najlepszym źródłem wiedzy o tym, jak pomóc psom oraz dzięki działalności Cesar Millan Foundation. Jego show telewizyjne “Cesar Millan na ratunek” miało premierę w Nat Geo People oraz National Geographic Channel w kwietniu 2015 roku. Po więcej informacji zapraszamy na  www.cesarsway.com.  Śledź Cesar na jego Facebook (cesar.millan), Twitter (@cesarmillan) i YouTube (CesarMillan).

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

99 zł - 349 zł *

Więcej Informacji

99,00 zł - 349,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety
Informacje o biletach

Sprzedaż

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele