Oddisee
Wt 11 kwi 2017
Warsaw

Oddisee

Stodoła, Warsaw Szczegóły

20:00

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują:

 

ODDISEE

 Oddisee & Good Compny - Beneath The Surface Tour feat. Olivier St. Louis

11 kwietnia 2017 r., Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage

Bilety w cenie 55 zł dostępne będą od 14.12.2016 r. od godziny 10.00,  na LiveNation.pl i stodola.pl.

 

11 kwietnia 2017 r. przyjedzie do Polski raper i producent pochodzący ze stolicy Stanów Zjednoczonych, kryjący się pod pseudonimem Oddisee. Amir Mohamed, bo tak brzmi jego prawdziwe imię, odwiedzi Warszawę w ramach trasy Beneath The Surface Tour.

W muzyce Amira słychać wpływy nie tylko soulu i rapu, ale muzyki z całego świata. Raper porzucił swoje plany pójścia na Art. Institute of Philadelphia  dla pasji tworzenia muzyki hip-hop. Postanowił skupić się na tworzeniu beatów i tak powstał utwór Music Lounge, który ukazał się na płycie The Magnificent DJ Jazzy Jeff’s w 2002 r. Pierwszą solową płytę Foot in the Door, zmiksowaną właśnie przez Jazzy Jeff’a, wydał w 2012 roku. W 2016 roku Oddisse wypuścił mixtape The Odd Tape i nową EP Alwasta.

Po 50 koncertach na całym świecie Oddisee and GOOD COMPNY zyskują coraz więcej fanów i coraz większą przychylność krytyków. Niektórzy z krytyków nie boją się ich nazwać „nowymi The Roots”. Jak możemy przeczytać w ich biografii „ich unikatowe brzmienie to eklektyczne połączenie gatunków hip hopu i soulu z elementami jazzu, funku i Go-Go - muzycznego stylu prosto z Washington DC’.

Na scenie warszawskiego klubu Stodoła wystąpi również pochodzący z Waszyngtonu Oliver St. Louis. Pierwsza płyta muzyka wydana w 2006 roku i zatytułowana kilowat otworzyła mu drogę do kariery w muzyce elektro-hiphop.

W tym samym czasie Oliver otrzymywał liczne propozycje od producentów do udzielania się jako wokalista. Pracował już do tej pory z Hudson Mohawke, C2C Dj’ a teraz wyrusza w trasę z Oddisee.

 

Oddisee & Good Compny - Beneath The Surface Tour feat. Olivier St. Louis

11.04.2017 Klub Stodoła, Open Stage, Warszawa

 

Bilety w cenie 55zł dostępne będą na LiveNation.pl i stodola.pl od 14.12.2017 r. od godz. 10.00.

 

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

55,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety
Informacje o biletach

Sprzedaż

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele