Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Trudno przegapić wschodzącą norwesko-włoską gwiazdę pop Alessandrę, która szturmem wkroczyła na scenę po swoim występie w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023 z hitem „Queen Of Kings”.

  Mając zaledwie 21 lat, Alessandra stanęła w świetle reflektorów, nie tylko zdobywając serca swojej ojczyzny Norwegii po wygraniu prestiżowego Melodi Grand Prix, ale także zyskując międzynarodowe uznanie, gdy „Queen Of Kings” zawojowało TikToka. Z setkami milionów wyświetleń oraz niezliczonymi polubieniami i udostępnieniami, singiel stał się wiralową sensacją na TikToku jeszcze przed rozpoczęciem Eurowizji. A popularność utworu tylko rosła: „Queen of Kings” zgromadziło prawie 500 milionów streamów na całym świecie, co zapewniło mu miejsce wśród najczęściej streamowanych piosenek z Konkursu Piosenki Eurowizji 2023.

  Po Eurowizji Alessandra wydała serię singli zapowiadających jej debiutancką EP-kę, trafnie nazwanej „Best Year of My Life”. Zarówno dźwiękowo, jak i tematycznie różnorodna, EP-ka przedstawia wieloaspektową młodą artystkę i doświadczenia, które ją ukształtowały na drodze do stania się promienną osobowością, którą pokochali jej fani.

  Wraz z wydaniem EP-ki, Alessandra wyruszyła na swoją pierwszą trasę koncertową jako główna gwiazda po UE/Wielkiej Brytanii – Queen of Kings Tour. Trasa obejmowała 20 koncertów w 19 miastach i umocniła relację Alessandry zarówno z 11 500 fanami, którzy zakupili bilety, jak i wieloma innymi, którzy uczestniczyli w spotkaniach z fanami w całej Europie.

  Kolejnym krokiem dla Alessandry jest realizacja jej potencjału jako europejskiej gwiazdy pop, przekazującej swoje przesłanie o miłości do samego siebie i wzmocnieniu poprzez muzykę.

   

  24.06.2024 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation