FAQ

-        Co jeśli nie zdążyłem zarejestrować się na czas?
Bez obaw, aby zdobyć dostęp do przedsprzedaży będziesz mógł zarejestrować się nawet po jej rozpoczęciu. 

 

-        Nie mogę znaleźć linku do rejestracji.

Wybierz wydarzenie, dla którego chcesz się zarejestrować i postępuj zgodnie z instrukcjami: www.livenation.co.uk/the-weeknd-after-hours-til-dawn-tour 

 

-        Miałem bilety na odwołany koncert The Weeknd 2022 w innym kraju niż chcę obecnie kupić bilety.

Nie ma problemu, wystarczy, że wybierzesz wydarzenie z nadchodzącej trasy, które Cię interesuje. 

 

               -    Jestem zarejestrowany, jak mogę zakupić bilet? 

Wróć na stronę www.livenation.co.uk/the-weeknd-after-hours-til-dawn-tour wybierz wydarzenie, które Cię interesuje i zaloguj się przy pomocy danych użytych do rejestracji. Przedsprzedaż będzie dla Ciebie udostępniona jak tylko się rozpocznie. 

 

-        Czy otrzymam link i kod dający dostęp do przedsprzedaży?

Nie otrzymasz specjalnego kodu ani linku. Zaloguj się przed rozpoczęciem przedsprzedaży, a otrzymasz do niej dostęp. Zalogować się możesz TUTAJ.

 

-        Ticketmaster wymaga ode mnie utworzenia konta, czy tak powinno być?

Tak, aby zakupić bilety na stronie Ticketmaster należy mieć utworzone na niej konto. Aby zaoszczędzić sobie czasu, zalecamy założenie konta przed rozpoczęciem przedsprzedaży.

 

-        Mam problem z zalogowaniem się. 

Upewnij się czy ukończyłeś rejestrację poprzez aktywowanie konta przez e-mail, który został do Ciebie wysłany. Sprawdź dokładnie poprawność danych logowania i spróbuj ponownie.

-        Jestem w kolejce, co powinienem zrobić?

To normalna sytuacja. Prosimy o nieodświeżanie strony. W czasie zakupu biletów korzystaj 

z jednej przeglądarki. Uzyskasz dostęp do tak szybko jak nadejdzie Twoja kolej.

 

 

 

KORONAWIRUS / CORONOVIRUS

Wszelkie informacje dotyczące obecnej sytuacji oraz tego, jak wpływa ona na organizowane przez nas imprezy można znaleźć tutaj: https://www.lntvglobal.com/pl/article/sprawdz-status-wydarzenia/ 

For information regarding the current situation and how it impacts our shows please visit: https://www.lntvglobal.com/en-pl/article/check-event-status/ 

 

 

GDZIE KUPIĆ BILET? / WHERE TO BUY TICKETS?

Kupuj bilety TYLKO w autoryzowanych punktach sprzedaży (Ticketmaster.pl, ebilet.pl, Ticketclub.pl, Eventim.pl, Biletomat.pl). 

 

Purchase your tickets ONLY through authorised selling points (Ticketmaster.pl, ebilet.pl, Ticketclub.pl, Eventim.pl, Biletomat.pl). 

 

 

DOSTĘPNOŚĆ BILETÓW / TICKETS AVAILABILITY

Wszystkie dostępne bilety widoczne są na stronach oficjalnych dystrybutorów biletów.

Informacje o ewentualnych dodatkowych pulach biletów mogą pojawiać się na naszej stronie i Facebooku. Zachęcamy do ich śledzenia:

www.livenation.pl

https://www.facebook.com/LiveNationPL/

 

All tickets that are currently on sale are available on websites of the authorized ticket distributors

Should an extra pool of tickets become available, information may be provided on our website and Facebook fan page. Make sure to follow us:

www.livenation.pl 

https://www.facebook.com/LiveNationPL/ 

 

 

TIMING

Wszystkie informacje dotyczące harmonogramu koncertu są zamieszczane na stronie wydarzenia na Facebooku na około 1 tydzień przed koncertem.

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

Show timings are posted on the Facebook events pages approximately 1 week prior to the show.

Please note all times are approximate and subject to change.

 

 

BILETY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI/TICKETS FOR PEOPLE WITH DISABILITIES

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami prosimy o bezpośredni kontakt z działem Obsługi Klienta Ticketmaster Poland.   

In order to purchase a ticket for a person with disabilities, please contact Ticketmaster Poland Customer Service. 

 

 

NIEDOZWOLONE PRZEDMIOTY / PROHIBITED ITEMS

Przed wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą przedmiotów niedozwolonych dostępną w „Regulaminie Uczestnictwa w Koncercie” na stronie www.livenation.pl

 

For detailed information regarding prohibited items please go to ‘General Terms and Conditions’ available on www.livenation.pl

 

 
BILETY IMIENNE / PERSONALISED TICKETS

Na wybrane wydarzenia obowiązują bilety spersonalizowane, tzw. bilety imienne. Oznacza to, iż w momencie zakupu biletów na oficjalnej stronie, należy wprowadzić imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia. Dane widniejące na bilecie weryfikowane są w dniu wydarzenia z dokumentem tożsamości dysponenta biletu. W przypadku rozbieżności tych danych, Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w Imprezie.

For certain events, tickets are personalised, which means that each ticket buyer needs to provide the names and last names of all participants. Tickets will be verified on entry to the venue and must be consistent with the details included in their identity documents. The event Organiser reserves the right to deny access to the event  in case the name printed on the ticket does not match the ticket holder’s ID. 

 

 

ZMIANA DANYCH / DATA CHANGES ON PERSONALISED TICKETS

W celu zmiany danych na bilecie na koncert, prosimy o kontakt z działem Obsługi Klienta bileterii, za pośrednictwem której bilet został kupiony. Nie dotyczy to biletów na koncert zespołu Rammstein.

In case any data on your ticket needs to be changed, please directly contact Customer Service of the ticketing platform you purchased your ticket from. This does not apply to the Rammstein show.

 

 

PROBLEMY Z ZAKUPEM BILETÓW / ISSUES WITH TICKET PURCHASE

a)      TECHNICZNE: W przypadku problemów uniemożliwiających zakup biletów, w pierwszej kolejności prosimy o usunięcie plików cookies w swojej przeglądarce. Powtarzające się problemy należy zgłosić do dystrybutora biletów.

TECHNICAL: In case of any issuses with purchasing tickets, please  delete cookies in your browser first. Repeated problems should be reported directly to the ticket distributor.

b)     PROBLEM Z PŁATNOŚCIĄ: W przypadku jakiegokolwiek problemu z płatnością prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której dokonywany jest zakup biletu.

 

PAYMENT ISSUES:  In case of any problems with payment, please contact your ticket distributor directly.

 

 

RÓŻNICA MIĘDZY GA, A GAEE / DIFFERENCE BETWEEN GA AND GAEE TICKET

Bilet GA EE (General Admission Early Entrance) to bilet na płytę (GA – General Admission) dający możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy. NIE gwarantuje on żadnych innych przywilejów, włączając w to wstęp do jakiejkolwiek odrębnej strefy. 

GA EE ticket (General Admission Early Entrance) is a floor ticket (GA – General Admission) which gives you the opportunity of early entry to the venue. It does NOT guarantee any other privileges, including the admission to any separate zone.

 


REGULAMIN UCZESTNICTWA W KONCERCIE / GENERAL TERMS AND CONDITIONS

Dostępny na: https://www.livenation.pl/TicketTerms 

Available on: https://www.livenation.pl/TicketTerms 

 

 

JAKIE KORZYŚCI CZERPIĘ JAKO ZAREJESTROWANY UŻYTKOWNIK STRONY www.livenation.pl? / WHAT BENEFITS DO I GET BY SIGNING UP TO www.livenation.pl?

Jakie korzyści czerpię jako zarejestrowany użytkownik strony www.LiveNation.pl ?

 

  • Szczegóły oraz możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych konkursach!
  • Darmowe bilety, spotkania z zespołami, płyty z autografami, czy możliwość oglądania koncertu bezpośrednio ze sceny razem z zespołem – LiveNation.pl oferuje najlepsze konkursy
  • Newsletter biletowy - tylko najświeższe informacje!
  • Rejestrując się na LiveNation.pl możesz również otrzymywać nasz newsletter, a w nim wszelkie informacje o ekskluzywnych przedsprzedażach, nowych koncertach, regularnych biletach. Okazjonalnie zaproponujemy Ci również specjalne promocje cenowe na bilety koncertowe, czy konkursy, o których przeczytasz najpierw w naszym newsletterze!

 

 

What benefits do I get by signing up to LiveNation.pl ?

 

  • Details of and a possibility to participate in exclusive contests.
  • Free tickets, meetings with bands, CDs with autographs or a possibility to watch a show right from the scene with the band.
  • Ticket newsletter- the latest news!
  • Our newsletter will inform you about exclusive presales, new shows and tickets. Occasionally we will offer you special price tickets or contests. You will find all that our newsletter.

CZY REJESTRACJA NA www.livenation.pl JEST BEZPŁATNA? JAK MAM SIĘ ZAPISAĆ? / IS THE REGISTRATION ON www.livenation.pl FOR FREE? HOW CAN I SIGN UP?

Tak, rejestracja na LiveNation.pl jest bezpłatna.

Jak się zapisać? To proste! Kliknij w prawym górnym rogu ‘Login/Rejestracja’ , a następnie ‘Nie masz jeszcze konta? Rejestracja’. Wypełnij krótki formularz z podstawowymi danymi.

 

Nie zapomnij zaznaczyć zgody na otrzymywanie newslettera. Tylko wtedy będziemy mogli przedstawić Ci nasze gorące promocje i konkursy!

 

 

Yes, the registration on LiveNation.pl is for free.

How can I sign up? It’s easy! Click on ‘Login/ Register’ and later 'Don’t have an account? Register’ and fill in a short form. Don’t forget to tick a consent to receive  the newsletter. Only then we can inform you about any special promotions and contests.