Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Mówiąc o trasie, członek i założyciel Archive, Darius Keeler powiedział:

   

  "Reakcja na występy w Paryżu była naprawdę oszałamiająca! Wiedzieliśmy, że nasze albumy są uwielbiane przez naszych fanów i zajmują szczególne miejsce w sercach ludzi, ale nigdy wcześniej nie próbowaliśmy niczego na taką skalę, grając cztery albumy w całości!

  To będzie dla nas wyjątkowe doświadczenie, radość i niezwykła podróż. Tak bardzo rozwinęliśmy się jako zespół koncertowy od czasu nagrania tych albumów, że jest to okazja do powrotu do tych piosenek i zaprezentowania ich na żywo w sposób, w jaki nie mogliśmy tego zrobić wcześniej. To będą wyjątkowe koncerty, nie mogę się doczekać!".

   

   

  Zespół opublikował dziś nowy utwór My Last z udziałem byłego wokalisty Craiga Walkera. Piosenka to nigdy wcześniej niepublikowany utwór, nad którym zespół pierwotnie pracował na potrzeby albumu Noise z 2004 roku. My Last znajdzie się na edycji deluxe zremasterowanego albumu Noise, wraz z 7 innymi wcześniej niepublikowanymi utworami z czasów You All Look The Same To Me i Noise.

   

  Zremasterowane i wydane na winylu po raz pierwszy w ramach projektu są również albumy Controlling Crowds I-III i IV zespołu, z 10 wcześniej niepublikowanymi utworami.

   

  Wszystkie cztery zremasterowane albumy zostaną wydane 20 września 2024 roku.

   

  07.06.2024 

  Więcej koncertów Live Nation