Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  23-letni Artemas, którego pełne imię brzmi Artemas Diamandis, zaczął zajmować się tworzeniem muzyki pod koniec 2020 roku. Szybko rozwinął swoje charakterystyczne brzmienie w stylu alternatywnego popu poprzez pisanie szczerych piosenek i urzekających melodii. Początkowo zainspirowany zespołami z lat 90-tych, od Nirvany i Sublime po Weezera i Becka, samouk multiinstrumentalista i nieskromny fan muzyki pop jest uczniem pokolenia autorów piosenek/producentów YouTube. Pochodzący z Oxfordshire, obecnie mieszkający w Londynie, Artemas w pełni wykorzystał fakt, że przez ostatnie kilka lat był ograniczony do swojej sypialni, spędzając w tym czasie większość godzin na szlifowaniu swojego studyjnego rzemiosła. 

   

  Jego wczesne wydawnictwa przyniosły mu wsparcie ze strony BBC Radio 1. Jego muzyka została odtworzona ponad 10 milionów razy na samym Spotify. Artemas niedawno supportował Rex Orange County na koncercie w londyńskim Gunnersbury Park. 

   

  Jego debiutancki mixtape został wyprodukowany przez Two Inch Punch (Rex Orange County, Dijon, Jessie Ware), a jego najnowsze samodzielnie wyprodukowane utwory zyskały ogromną popularność w mediach społecznościowych dzięki swoim wciągającym i trafiającym do odbiorców tekstom.  

   

  Latem 2023 roku Artemas wystąpił na żywo na brytyjskich festiwalach, w tym m.in. Reading & Leeds i Latitude Festival. 

   

  12.02.2024 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation