Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Mroczni i szaleni heavy-metal-n’-rollowi wizjonerzy znani jako AVATAR nie wybrali swojej nazwy przypadkowo. „Awatar” jest definiowany jako manifestacja bóstwa w formie cielesnej, lub ikona reprezentująca odrębną istotę w innej sferze. Oba znaczenia doskonale opisują szwedzką sensację rockową, ponieważ zbudowali oni coś większego niż życie.

   

  Ambitni czarnoksiężnicy z zespołu AVATAR przełamują granice między zespołem muzycznym, trupą teatralną i mistrzami kina serią albumów i teledysków oraz wciągającą krainą Avatar Country, w której rządzi metal. Utwory AVATAR to hymny na wieki - precyzyjnie wycelowane w krajobraz kulturowy, który jest gotowy na świeże piosenki od zespołu z gigantyczną osobowością.

   

  Infiltracja kulturowa AVATAR obejmuje zarówno komercyjne radio rockowe, jak i serwisy streamingowe, gdzie utwory takie jak „The Eagle Has Landed”, „Hail the Apocalypse” i „Let it Burn” zgromadziły ponad 100 milionów odtworzeń.

   

  AVATAR powrócił w 2020 roku z odważnym manifestem o nazwie „Hunter Gatherer”. Ósmy album zespołu to bezlitosne studium bezmyślnej ludzkości, która z prędkością wchodzi w niepewną przyszłość. Utwory takie jak "A Secret Door", "Colossus" czy "Age of Apes" to gotowe hymny współczesności, z których każdy walczy o zbiorowe znaczenie pośród dzikości technologii.

  Więcej koncertów Live Nation