Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Becky ma niepodważalne predyspozycje do pisania przebojowych piosenek dance-pop i reputację wiodącej siły na brytyjskiej scenie muzycznej. Jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyjątkowych talentów w Wielkiej Brytanii, zdobywając dwie nagrody BRIT Awards, osiemnaście singli Top 40 i miliardy streamów. Jej rewelacyjny występ na żywo po raz kolejny pokaże jej niesamowitą sprawność wokalną, urzekającą prezencję sceniczną i zdolność do tworzenia więzi z fanami w niezrównany sposób.  

   

  W ostatnich miesiącach Becky Hill budowała napięcie związane z  wydaniem swojego  drugiego albumu w 2024 roku, po raz pierwszy powracając na listy przebojów z "Side Effects", numerem 1 na liście Radio Airplay Chart, który znalazł się na liście A w Radio 1 i zajął pierwsze miejsce w Spotify's New Music Friday. Następnie współpracowała z tytanami drum & bass Chase & Status przy utworze "Disconnect", który osiągnął #6 w Wielkiej Brytanii i niedawno uzyskał certyfikat Gold. Utwór ten dołączył do jej katalogu hitów Top 10, który obejmował również "Gecko (Overdrive)" z Oliverem Heldensem (#1), "Wish You Well" z Sigalą (#8), "Remember" z Davidem Guettą (#3) i "Crazy What Love Can Do" z Davidem Guettą i Ellą Henderson (#5).

   

  Te piosenki były siłą napędową jej szerszych osiągnięć. Jej pierwszy album "Only Honest On The Weekend" z 2021 roku zadebiutował na 7. miejscu i uzyskał certyfikat Gold, dodając do jej sukcesów aż cztery podwójne platynowe single. Oprócz dwóch nagród BRIT, Becky zdobyła również dwie nagrody ASCAP London Music Awards za "False Alarm" i "Lose Control", a także nagrodę dla najlepszej artystki na O2 Silver Clef Awards w 2022 roku. Jej międzynarodowy sukces osiągnął nowy poziom w 2022 roku dzięki czterem hitom numer 1 w amerykańskim radiu tanecznym w postaci "Run" z Galantisem, "Crazy What Love Can Do" z Davidem Guettą i Ellą Henderson, "History" z Joelem Corrym i "Words". 

   

  Po spędzeniu lata na prawie każdym dużym festiwalu, jaki można sobie wyobrazić (Glastonbury, Reading, Leeds, TRNSMT, Creamfields), Becky niedawno ogłosiła swoją pierwszą w historii trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Irlandii w październiku 2024 roku, sprzedając ponad 80 000 biletów w ciągu 3 dni. Popyt na bilety był tak duży, że następnie potwierdziła drugą serię dat, tym razem z serią letnich koncertów na świeżym powietrzu.

   

  06.12.2023

  Więcej koncertów Live Nation