Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Jeśli szybko przejrzysz Tik Toka, możesz dowiedzieć się, że jest on artystą muzycznym, który pisze i produkuje całą swoją muzykę w swoim pokoju, w akademiku na GarageBand. Jednocześnie ukrywa on swoją twarz przed publicznością za pomocą charakterystycznej maski świetlnej. 

   

  Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że często publikuje "minutowe piosenki", pisane w odpowiedzi na prośby fanów.  Jego największy do tej pory przebój został napisany po tym, jak fan skomentował "zrób piosenkę o toksycznych przyjaciołach, proszę", a odpowiedzią był utwór "Toxic". Piosenka opisuje, jakie to uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że wszyscy twoi przyjaciele są beznadziejnymi ludźmi (ludźmi, bez których prawdopodobnie byłoby ci lepiej), ale myśl o byciu samemu sprawia, że czujesz się jeszcze gorzej.

   

  Piosenka eksplodowała w sieci, zdobywając #1 w Alternative Radio i osiągając ponad 1,5 miliarda globalnych streamów. Nie wspominając już o tym, że jego występ z "Toxic" stał się najczęściej oglądanym na platformie Genius wideo, z ponad 100 milionami wyświetleń. 

   

  W zeszłym roku artysta wyruszył w wyprzedaną międzynarodową trasę koncertową i wydał swój debiutancki album "Serotonin Dreams", na którym znalazły się kolaboracje z Blackbear, mxmtoon, Powfu i innymi. Album jest kontynuacją poprzednich projektów Melatonin Dreams, Fever Dreams, Trouvaille EP i Faded EP (zawiera wiele utworów stworzonych w ramach jego projektu TikTok "minute long songs"). 

   

  BoyWithUke rozpoczął rok 2023 swoim najnowszym singlem "Rockstar", który pochodzi z jego ostatniego wydawnictwa - Antisocial EP.

   

  28.04.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation