Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

   

  Duński piosenkarz i aktor Christopher zadebiutował w świecie filmu dzięki głównej roli w produkcji Netflixa "A Beautiful Life". Christopher skomponował również i wykonał popularną ścieżkę dźwiękową do filmu. Kiedy "A Beautiful Life" miało swoją światową premierę, szybko stał się filmem nr 1 na platformie, zdobywając uznanie krytyków i notując listy przebojów w krajach na całym świecie.

  Jego podróż rozpoczęła się, gdy zaimponował kierownictwu wytwórni EMI Records/Parlophone swoimi nienagranymi piosenkami w wieku 19 lat, zdobywając kontrakt płytowy. Pomimo skromności zakorzenionej w duńskiej kulturze, Christopher wyróżniał się talentem, nastawieniem na sukces i zaraźliwym uśmiechem. Podróż artysty została zdefiniowana przez przekroczenie oczekiwań i zdobycie wielu prestiżowych nagród. Jego talent muzyczny przyniósł mu ponad 3 miliardy odtworzeń na całym świecie, z dużą popularnością w Azji, gdzie zdobył wiele hitów nr 1. Jest dwukrotnym zwycięzcą MTV EMA dla "Najlepszego duńskiego artysty", który kilkakrotnie koncertował w Europie i Azji. 

  Maj 2023 r. był kamieniem milowym w karierze Christophera, który wystąpił na prestiżowym Seoul Jazz Festival w Korei. Ten bardzo oczekiwany występ posłużył jako wspaniała inauguracja jego nadchodzących występów na żywo zaplanowanych na lata 2023 i 2024 w różnych krajach na całym świecie.

  Dzięki swojemu przedsięwzięciu aktorskiemu i muzyce rezonującej z publicznością na całym świecie, sukces Christophera wciąż rośnie.

   

  17.07.2023 

  Więcej koncertów Live Nation