Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Legendarny FEAR FACTORY ogłosił swój długo oczekiwany powrót na europejski rynek. Po ostatnich udanych trasach w Ameryce Północnej i Łacińskiej z nowym wokalistą Milo Silvestro z Rzymu i perkusistą Pete'em Weberem (Havok), zespół jest mocniejszy niż kiedykolwiek i gotowy rozświetlić sceny na 44 europejskich koncertach po raz pierwszy od 2016 roku. Dołączają do nich dwa zespoły, które trzeba zobaczyć: BUTCHER BABIES z USA i IGNEA z Ukrainy.

   

  Wpływ FEAR FACTORY na heavy metal jest ogromny. Z karierą trwającą ponad 30 lat, wydali wpływowe albumy z niszczycielskimi hymnami, cementując swoją pozycję jako kluczowe i innowacyjne postacie w kręgach ekstremalnego metalu. Brzmienie FEAR FACTORY: fuzja staccato riffów, industrialnej perkusji, elektronicznych rozkwitów i urzekającej dychotomii krzyku i śpiewu, stało się znakiem rozpoznawczym ciężkiej muzyki od czasu ich pojawienia się w Los Angeles.

   

  Płyty FEAR FACTORY cechuje kinowy klimat, tworzą dźwiękowe krajobrazy, które odzwierciedlają dystopijne postapokaliptyczne wizje przyszłości z klasycznej literatury i filmów science-fiction, od Raya Bradbury'ego po Blade Runnera. 23 czerwca zespół wyda „RE-INDUSTRIALIZED”, zremasterowaną wersję swojego ósmego albumu studyjnego „The Industrialist”. Wydawnictwo zawiera nową oprawę graficzną, perkusję na żywo i sześć dodatkowych utworów. Europejska trasa koncertowa stanowi wyjątkową okazję dla fanów, aby doświadczyć potężnego brzmienia zespołu na żywo, a także ich największe hity.

   

  Butcher Babies, weterani metalu, od prawie 15 lat miażdżą sceny na całym świecie swoimi wściekłymi występami na żywo i wybuchową energią. Ich występy to hipnotyczny spektakl, który pozostawia publiczność głodną więcej, gdy zestawiają brutalne, agresywne riffy z pięknymi melodiami, które niosą ze sobą emocjonalne odkupienie. Wraz z wiadomością o wydaniu podwójnego albumu 7 lipca, oczekiwanie na pełną europejską trasę koncertową Butcher Babies osiągnęło punkt kulminacyjny.

   

  Wreszcie, dopełniając skład, IGNEA, ukraiński zespół progresywny i melodyjno-metalowy, przedstawi swoją unikalną mieszankę groove'owych riffów z kinowymi i elektronicznymi aranżacjami. Zespół zaprezentuje swój nowy album, wydany przez Napalm Records, który już zdobył uznanie krytyków i pochwały fanów, umacniając ich pozycję na scenie metalowej. 

   

  22.05.2023 

  Więcej koncertów Live Nation