Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Zapnij pasy! Frankie Stew i Harvey Gunn ruszają na swoją największą jak dotąd przygodę! Na ich drodze stoi Europa i nawet Brexit nie jest w stanie ich powstrzymać. Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu 2023 roku, duet z Brighton planuje ponownie wyruszyć w tournée po Europie w lutym 2024 roku, udając się tam, gdzie jeszcze nikt nie był!

  Trudno powiedzieć, w jaki sposób 2 najlepszym artystom z południowego wybrzeża udaje się pozostać tak konsekwentnym w swojej twórczości, ale z pewnością zrobili dużo hałasu w ciągu ostatnich kilku lat.
  Wznosząc się wysoko ze swoimi banderami na wyprzedanych koncertach oraz festiwalach na całym kontynencie - przybywają, by przypomnieć, że "Południe ma coś do powiedzenia".
  Pomimo tego, że Frank i Harv pochodzą spoza kulturalnego epicentrum Wielkiej Brytanii, stanęli u boku kilku czołowych przedstawicieli alternatywnej sceny rapowej w kraju. Wcześniej współpracowali z takimi artystami jak: Loyle Carner, Kojey Radical i Lex Amor.
  Ta dwójka stoi na czele brytyjskiej sceny muzycznej, z alternatywnym, ale bez wątpienia brytyjskim brzmieniem, które jest odświeżające i bardzo potrzebne.
  Ich najnowszy album "The South's Got Something To Say" miał swoją premierę 15 września tego roku. Ta trasa koncertowa to Frank i Harv w ich najnowszej i najwspanialszej formie.

   

  20.09.2023 

  Więcej koncertów Live Nation