Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  GEMINI to południowokoreański artysta R&B/Alternative, który zadebiutował w 2020 roku.

   

  GEMINI po raz pierwszy pojawił się na pierwszym albumie kompilacyjnym H1GHR MUSIC, “[H1GHR : BLUE TAPE]", wspólnie z Jay Park oraz pH-1 i 28AV. W tym samym roku podpisał kontrakt jako pierwszy artysta z AT AREA, wytwórnią założoną przez GroovyRoom. Wówczas GEMINI zadebiutował singlem "Going".

   

  W kolejnym roku GEMINI wydał singiel "Know me", który dotarł na pierwsze miejsce listy Viral 50 - Vietnam. Następnie wraz z Jayem Parkiem nagrał utwór "Trip", będący efektem współpracy z DAZED KOREA i Heron Preston. Następnie ukazała się pierwsza EP-ka GEMINI "[Inside Out]", na której pojawili się: Seori, Kid Milli, Leellamarz, pH-1, CAMO i WOODZ.

   

  GEMINI wydał szereg utworów w 2022 roku, w tym "Rollin'" dla League of Legends Team Gen.G. Z końcem roku GEMINI wydał swoją drugą EP-kę "[Still Blue]". Artysta odbył swoją pierwszą światową trasę koncertową, która rozpoczęła się w Ameryce Północnej od odnoszących sukcesy festiwali i koncertów w różnych krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. GEMINI, o którym wspomniały już znane platformy medialne, takie jak: DAZED KOREA, Allure Korea, ODDA Korea, Visual Tales, The Recording Academy i MTV, ma zamiar poszerzyć nie tylko swój styl muzyczny, ale także grono słuchaczy i fanów. Jeśli chodzi o modę, GEMINI zrealizował dwie kampanie dla Calvina Kleina jednocześnie. Został zaproszony na trzy pokazy AMIRI, co doprowadziło go do bliskich relacji z marką poprzez nagrywanie i koncertowanie podczas pokazów marki. 

   

  We wrześniu 2023 roku GEMINI powrócił z nowym albumem "Afrobeats", przygotował swoją trzecią EP-kę "[Love Sick]", a teraz jest gotowy kontynuować "Still Blue Tour" w Europie.

   

  10.10.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation