Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  IGNACY znany z muzycznych osiągnięć ostatniego roku zaprasza na swoją pierwszą trasę koncertową promującą jego debiutancki album “Central Park”, którego premiera zaplanowana jest na 20 października 2023!

   

  “Central Park” jest dla IGNACEGO symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego chce Was zaprosić i pokazać eklektyczną formę wyrazu i swoją wrażliwość.

  IGNACY w tym roku dał się już poznać na żywo m.in. w magicznym solo akcie, którym supportował akustyczną trasę grupy LemON, a także występami ze swoim zespołem na festiwalach takich jak: Letnie Brzmienia, Edison Festival, Festiwal Jabłonki, Łódź Summer Festival, czy swoją obecnością na Głównej Scenie Męskiego Grania.

   

  Już tej jesieni odwiedzi 7 miast w Polsce: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin!

   

  Na koncertach z trasy nie zabraknie znanych utworów z rozgłośni radiowych takich jak: “Czekam na Znak”, który w zawrotnym tempie zdobył status platynowej płyty i został nominowany do Nagrody Fryderyk 2023. “To co mam” i “Samoloty”, które także szturmem podbiły listy przebojów również znajdą swoje miejsce na debiutanckim albumie IGNACEGO oraz na trasie w nowych, nietuzinkowych aranżacjach.

   

  18.09.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation