Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  We wrześniu 2022 roku James K wydała swój drugi album za pośrednictwem wytwórni Incienso, zatytułowany “Random Girl”. Wydawała również w takich wytwórniach jak: AD 93, PAN, Dial, UNO i prowadzi swoją wytwórnię She Rocks! Współpracowała między innymi z takimi artystami jak: Hoodie, Beta Librae, Drew McDowall, Crimeboys, Yves Tumor („Licking an Orchid”), LEYA, Parris.

   

  W 2023 roku występowała w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Europie na festiwalach i w miejscach takich jak: Sustain Release, Dripping Festival, Nowadays, Public Records, Berghain/Saule, Volksbuhne i Subbacultcha. W ostatnich latach pojawiła się na Meakusma Festival, Tresor 31 Festival i NY Art Book Fair, a także wspierała pioniera Mortona Subotnicka podczas jego ostatnich występów na żywo i dzieliła scenę z Jamesem Ferraro, Robertem Aiki, Aubreyem Lowe i Yvesem Tumorem.  

   

  W styczniu 2024 roku wydała swoją długogrającą kompozycję „Elektra”, a obecnie kończy pracę nad swoim trzecim pełnym albumem. Wiosną 2024 roku odbyła trasę koncertową po Australii i Azji. 

   

  30.05.2024

  Więcej koncertów Live Nation