Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  "To jest Joey Valence i Brae, a to jest Punk Tactics... Yay!" - Sir Elton John

   

  W ciągu trzech lat od ich rzekomego spotkania w State College, PA Red Lobster, alternatywny duet punk-rap Joey Valence i Brae przeniósł swoje przełomowe brzmienie z akademików Penn State University do klubów, domów i festiwali na całym świecie. Pod wpływem dźwięków i kultury hardcore punk, hip-hopu i muzyki country, JVB tworzą energiczne, sprytne i beztroskie utwory, lirycznie przeplatając popkulturę i kontrkulturę, skate shopy i anime, BMX i sztukę uliczną.

   

  Napędzani przez wiele milionów obserwujących na TikToku, YouTubie i Instagramie stworzyli hity takie jak: "Double Jump" i "Punk Tactics" - pierwszy z nich był często określany jako "najlepszy występ w programie Ellen", podczas gdy ten drugi został odtworzony ponad 80 milionów razy. JVB zgromadzili globalną rzeszę fanów, zarówno odbiegających od normy nastolatków, jak i nostalgicznych dorosłych, wyprzedając koncerty w Ameryce Północnej i Europie oraz występując na niektórych z największych festiwali muzycznych na świecie (w tym: Lollapalooza, Reading & Leeds, Life is Beautiful i Riot Fest). Duet rozpoczął 2024 rok wyprzedaną trasą koncertową po Ameryce Północnej, wspierając swój debiutancki album Punk Tactics.

   

  Celem chłopaków jest zjednoczenie świata w pokoju i miłości, ale w międzyczasie będą zajęci zdobywaniem największej kolekcji kart Pokémon wszechczasów i dopracowywaniem swojego kolejnego albumu.

   

  24.04.2024

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation