Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Lauren Spencer Smith, talent pokolenia i przełomowa twórczyni 2022 roku, zapowiada znamienity 2023 rok. Dziewiętnastoletnia piosenkarka z Vancouver Island w Kanadzie opublikowała oficjalny teledysk do swojego najnowszego singla „Best Friend Breakup”. Jest to hymn na cześć rozstania najlepszych przyjaciół – doświadczenia jednocześnie tak osobistego dla Lauren i uniwersalnie zrozumiałego. W teledysku Lauren znajduje się w swojej sypialni i zastanawia się nad rozstaniem z najlepszą przyjaciółką, którego sama doświadczyła. Wizualizacje, wyreżyserowane przez Boni Mata, uzupełniają ton singla, w którym Lauren wygląda i brzmi pięknie w zestawieniu ze złamanym sercem, z którym się zmaga.

   

  Lauren miała imponujący rok 2022, osiągając prawie miliard globalnych streamów. "Fingers Crossed" katapultował ją na listy przebojów i zdobył certyfikat RIAA Platinum. Idąc za "Fingers Crossed," z równie emocjonalnymi popowymi balladami "Flowers," i "Narcissist," wystąpiła w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, 2022 MTV VMAs, Dick Clark's New Year's Rockin' Eve, i wielu innych programach. "Flowers" zdobyło również certyfikat RIAA Gold Certification. Lauren została nominowana jako Najlepszy Nowy Artysta i wystąpiła na People's Choice Awards 2022, a Apple Music wybrało ją jako jedną z ich "5 Breakthrough Artists Of 2022". Zdobyła uznanie za swoją wszechstronność, zarówno ze względu na jej potężny wokal, jak i dokładne napisanie tekstów piosenek. Niesfałszowane uczucia Lauren rezonują równie głośno jak jej oszałamiający wokal, śledząc życiowe wzloty, upadki i wszystko pomiędzy z ostrymi tekstami i jeszcze ostrzejszymi melodiami.

   

  Lauren została uhonorowana dwiema nominacjami do nagrody JUNO 2023, Artist of the Year i Fan Choice oraz właściwie przedstawi się na swoim nadchodzącym pełnowymiarowym debiutanckim albumie, który zostanie wydany za pośrednictwem Island Records/Republic Records.

   

   

  09.05.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation