Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Przedstawiamy Mad Tsai, dynamiczną siłę napędzającą scenę muzyczną pokolenia Z. Jako niezależny piosenkarz i autor tekstów oraz niedawny absolwent UCLA, Mad przeszedł niezwykłą drogę od outsidera z Orange County do światowej sensacji muzyki pop. Jego debiutancka EP-ka, "Homecoming!", zgromadziła ponad 200 milionów streamów, co sprawiło, że znalazł się w centrum uwagi. Mad podkreśla swoją tożsamość azjatycko-amerykańskiego artysty, inspirując nowe pokolenie. 

   

  Świeżo po wyprzedaniu koncertów w Los Angeles i Nowym Jorku jest gotowy, aby zaprezentować swoje show większej liczbie fanów. Mad umiejętnie ożywia swoją muzykę, wabiąc publiczność do bezpiecznego i wciągającego świata swojej twórczości. Poza muzyczną sprawnością, autentyczność Mad'a przejawia się w jego partnerstwie z markami takimi jak: Sweetgreen i występach w kampaniach dla Michaela Korsa, Sennheisera, Mety i Amazona. 

   

  Wyróżniony przez Gold House Music Accelerator Mad Tsai kontynuuje wytyczanie własnej ścieżki i redefiniuje brzmienie pokolenia dzięki swojej nadchodzącej EP-ce "teenage nightmare!". 

   

  05.02.2024 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation