Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Mahmood ogłasza EUROPEAN TOUR, 16 dat realizowanych przez Friends & Partners w największych klubach 10 krajów europejskich. Trasa rozpocznie się 4 kwietnia w Rockhal w Luksemburgu (Luksemburg), a następnie będzie kontynuowana 7 kwietnia w Kentish Town Forum w Londynie (Wielka Brytania), 8 kwietnia w Olympia w Paryżu (Francja), 10 kwietnia w Komplex 457 w Zurychu (Szwajcaria), 12 kwietnia w Thonex Live w Genewie (Szwajcaria), 13 kwietnia w Live Music Halle w Kolonii (Niemcy), 15 kwietnia w Paradiso w Amsterdamie (Holandia), 16 kwietnia w Cirque Royal w Brukseli (Belgia), 18 kwietnia w Wizermann w Stuttgarcie (Niemcy), 21 kwietnia w Huxleys w Berlinie (Niemcy), 22 kwietnia w Stodole w Warszawie (Polska), 8 maja w Riviera w Madrycie (Hiszpania), 9 maja w Razzmatazz w Barcelonie (Hiszpania), 11 maja w Sala Mamba w Murcji (Hiszpania), 12 maja w Pazo de la Cultura w Pontevedra (Hiszpania) i wreszcie na koniec włoska impreza w Fabrique w Mediolanie, zaplanowana na 17 maja 2024 roku.

   

  Mahmood weźmie udział we włoskiej wersji disneyowskiego klasyka live act "The Little Mermaid", udzielając głosu ikonicznej postaci Sebastiana. Film, w reżyserii Roba Marshalla i dystrybuowany przez The Walt Disney Company, będzie we włoskich kinach od 24 maja.

   

  Po wygraniu festiwalu w Sanremo w 2022 roku wraz z Blanco z piosenką "Brividi" (7x platyna) i drugim występie w konkursie Eurowizji, Mahmood występował na żywo w klubach w głównych miastach europejskich i włoskich, a następnie kontynuował latem z trasą Ghettolimpo Summer Tour i niezwykłym występem na Sunny Hill Festival w Kosowie, festiwalu muzycznym założonym i kierowanym przez Duę Lipę i jej ojca Dukagjina. W październiku ubiegłego roku wziął udział w Alice nella Città, niezależnej i równoległej sekcji Festiwalu Filmowego w Rzymie, gdzie zaprezentował MAHMOOD, film dokumentalny - wyprodukowany przez Red Carpet, firmę z grupy ILBE, we współpracy z Tulipani Management i Prime Video - opowiadający jego historię, który w marcu ubiegłego roku zdobył nagrodę na Filming Italy Los Angeles 2023 w kategorii "Best Docu Film Award".  

   

  Wraz z ogłoszeniem EUROPEAN TOUR, artysta jest teraz gotowy do wykonania nowego ważnego kroku, podróżując ze swoją muzyką po całej Europie.

   

  Ceniony autor i piosenkarz we Włoszech i za granicą, po doskonałych wynikach osiągniętych z "Gioventù Bruciata" (platyna) i światowym sukcesie "Soldi" (4x platyna), z którym wygrał festiwal w Sanremo w 2019 roku, Mahmood ponownie trafił na listy przebojów Top 10 w 2020 roku z utworami "Rapide" i "Dorado", znajdującymi się na jego ostatnim albumie "Ghettolimpo", który zawiera również single "Inuyasha" i "Klan". Mahmood ma dziś 29 platynowych nagrań i 7 złotych nagrań we Włoszech, 6 platynowych nagrań i 3 złote nagrania za granicą i ma prawie 2,7 miliarda streamów.

   

  09.05.2023

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation