Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Martin Kohlstedt jest jednym z najwybitniejszych kompozytorów, pianistów i producentów muzyki instrumentalnej i elektronicznej. Jego poprzednie albumy i ich nowe wersje zostały nagrodzone międzynarodowym uznaniem i trasami koncertowymi na całym świecie.

   

  Swoimi występami na żywo, jak również nagraniami studyjnymi Martin Kohlstedt

  ustanawia standardy tego, jak najnowsze produkcje elektroniczne mogą przenikać się z

  analogowym i akustycznym brzmieniem, od klasycznego fortepianu i elementów ambientowych po nagrania studyjne oraz tworzenie kolejnych partytur. Kohlstedt intuicyjnie łączy inspiracje i wpływy z zasadniczo różnych światów dźwiękowych w unikalny muzyczny miks oraz formuje go w coś, co bardziej przypomina żywe ciało niż listę - czy to w formie spektakularnego albumu festiwalowego, introspektywnego koncertu fortepianowego, wielowymiarowej ścieżki dźwiękowej do filmu lub wciągającego albumu.

   

  Swój styl pracy opisuje jako kompozycję o budowie modułowej; jego utwory są w nieustannym ruchu i nigdy nie przyjmują konkretnej formy - nawet podczas koncertów. Improwizacja jest ważną częścią jego procesu twórczego, podobnie jak interakcja z publicznością opartą na zasadzie równości, odwadze, czasem śmiałości do ponoszenia porażek czy interakcji z ludźmi, przestrzenią i kontekstem. W tym celu Martin Kohlstedt współpracował z renomowanymi partnerami, takimi jak chór Gewandhaus w Lipsku czy artystami takimi jak: Douglas Dare, Sudan Archives, Henrik Schwarz oraz wytwórniami płytowymi pokroju Warner Classics. Oprócz własnych kompozycji Kohlstedt pisze muzykę i partytury do filmów, sztuk teatralnych, podcastów i audiobooków. Pod nazwą "Edition Kohlstedt" prowadzi własną wytwórnię i stara się wywiązać ze swoich obowiązków jako międzynarodowy artysta, prowadząc projekt zalesiania w pobliżu swojego miejsca urodzenia.

   

  15.11.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation